Перевезення по Росії

225

Tweet

Перевезення по Росії

Під терміном «вантажоперевезення» часом ховаються дуже різні поняття. Адже для обивателя транспортування вантажу всередині міста і перевезення великого обсягу товарів на далеку відстань – це майже одне і те ж. Але насправді технічно і організаційно це дві різні послуги, що вимагають від перевізника різних зусиль і різної підготовки. Одним з найбільш поширених варіантів транспортування вантажів всередині країни є вантажоперевезення по Росії 20 тонн (http://www.ztk.ru/gruzoperevozki-do-20-ton.html), якими в числі інших займається «Земська транспортна компанія».

В першу чергу, перевезення об’ємного вантажу по території Росії в інші регіони – це технічно більш складне завдання, ніж доставка по місту. Починається вона з процесу планування рейсу, так як в далекій дорозі необхідно врахувати всі можливі нюанси. Складанням і розробкою маршруту займається відділ логістики, де фахівці аналізують трасу між пунктом відправлення та пунктом призначення, враховують поточну дорожню та погодну ситуацію, підбираючи найбільш оптимальний за всіма показниками шлях прямування. Така попередня робота дозволить уникнути несподіванок у дорозі, які могли б сповільнити доставку вантажу або перешкодити їй.

Після того, як процес складання маршруту закінчений, фахівці транспортної компанії приймаються за підготовку формальностей, якими обов’язково повинна супроводжуватися вантажна машина. Однією з цих процедур є страхування перевезення, яка допомагає замовнику уникнути втрат у разі непередбачуваних ситуацій. Страхування дозволяє відшкодувати витрати, пов’язані з втратою або псуванням вантажу, затримкою рейсу та іншими варіантами форс-мажору. Крім того, на цьому етапі вирішується питання з охороною та експедирування вантажу, що може виявитися актуальним при здійсненні перевезень на далекі відстані. Крім усього іншого, транспортна компанія (http://www.ztk.ru/) вирішує питання про виділення того чи іншого вантажного автомобіля для здійснення такого рейсу. Найбільш оптимальним видом транспорту на перевезення до 20 тонн є фури, які поєднують в собі відмінну вантажопідйомність і чудові ходові характеристики.

Заключним етапом перед відправкою автомобіля в рейс є вантажні роботи. Акуратна навантаження є запорукою безпечного транспортування товару, тому в «Земської транспортної компанії» цього етапу приділяється пильна увага. Кожен, який замовив послугу перевезення 20 тонн, може відстежувати місце розташування свого вантажу завдяки навігаційним системам, встановленим на вантажівках. Крім того, точну інформацію про стан перевезення можна отримувати через диспетчерів.