Перевезення будівельної техніки

261

Tweet

Перевезення будівельної техніки

Сама спеціальна будівельна техніка зазвичай має можливість руху своїм ходом, але при необхідності її переміщення на великі відстані набагато доцільніше використовувати транспортування її з застосуванням спеціалізованих транспортних засобів.

Перевезення будівельної техніки відносяться до негабаритним транспортним доставках і для здійснення такої доставки необхідні спеціальні дозволи за розміром і кількістю вантажу. Для міжнародних автомобільних перевезень такого вантажу необхідно отримувати дозволи міжнародні для кожної країни транзиту. Так само необхідно мати спеціальне обладнання для вантажівки, а водій повинен мати спеціальний дозвіл для перевезення такого вантажу.

Але технологічно така потреба виникає досить часто. Самий звичайний варіант – закінчення будівельних робіт на об’єкті в одному населеному пункті й перевезення робітників разом з технікою в інше місто. Але сама будівельна спеціальна техніка являє собою негабаритний і важкий вантаж, часто нестандартних розмірів.

Найбільш виправданим способом транспортування такої техніки є використання залізничного транспорту. Але таке завдання можна вирішити також з використанням спеціалізованої автомобільної транспортної техніки.

При цьому велику складність у випадку оформлення документально такий транспортування є те, що вага і геометрія вантажу в кожному разі значно відрізняються, що не дає можливості розробити уніфікований прайс на такі послуги. Ціна транспортування в кожному випадку визначається окремо.

Хоча спеціальна техніка зазвичай досить важка і міцна, в якості вантажу для транспортування вона досить складна. Саме цим визначається важливість і складність вибору певної фірми для перевезення. Потрібно, щоб у такої фірми був досвід транспортування подібних вантажів.

Якщо планується використовувати для транспортування спеціальної техніки автомобільний транспорт, то треба простежити за відповідністю ваги техніки і вантажопідйомності автомобіля. Також важливо використовувати розширюються напівпричепи в тих випадках, коли габарити перевезеної техніки більш стандартних 2,5 м.

Як правило, такі перевезення здійснюють спеціалізовані транспортні компанії, однією з таких компаній є транспортна компанія «Биртранс», яка спеціалізується у галузі мультимодальних перевезень негабаритних вантажів в Росії — морські, залізничні та автомобільні перевезення.