Особливості переїзду на далекі відстані

266

Tweet

Особливості переїзду на далекі відстані

У всі часи переїзд був справою складною і не надто приємним з багатьох причин – по – перше, це завжди було дуже дорого, по-друге було пов’язано з ризиком втрати частини майна.

У всі часи переїзд був справою складною і не надто приємним з багатьох причин. По – перше,- це завжди було дуже дорого, по-друге, було пов’язано з ризиком втрати частини майна. Якщо пам’ятаєте, раніше речі перевозили в страшного виду контейнерах, і ніхто не міг гарантувати схоронність речей, у тому числі побутової техніки і різних предметів, що б’ються, килими пліснявіли, полірування від меблів відставала, в загальному, це було жахливо. Сьогодні переїзд, навіть міжнародний, вже не так страшний, якщо правильно вибрати компанію, що займається перевезеннями приватного майна.

Такі послуги отримали назву «мувінг», і сьогодні багато фірм працюють на цьому «фронті». Якщо вам потрібно переїхати в межах міста або з одного міста в інше, то все набагато простіше – можна знайти напівлегальну фірму і на свій страх і ризик довірити їй своє майно, нажите роками.

В цьому випадку вам ніхто не гарантує збереження вантажу і його своєчасну доставку. Це називається «сірим» переїздом і, на жаль, не обіцяє нічого хорошого. Краще вже постаратися вибрати фірму з відмінним реноме і бути впевненим в тому, що вантаж прибуде в повній цілості і вчасно, причому, ніхто вже з вас не зажадає грошей понад виплаченого за офіційним договором. Саме так потрібно робити, якщо ви переїжджаєте з однієї країни в іншу, нехай і розташовану поруч. Але робити це потрібно заздалегідь, щоб не нервувати, наприклад, вже маючи в кишені квитки в Єреван, а в думках – перспективу жити без речей тривалий час!

Вибираючи фірму, пам’ятайте, що договір з міжнародною компанією – ваш найкращий крок на шляху до успішного переїзду. Ці компанії спеціалізуються на міжміських переїздах, хоча й охоче допомагають при переїздах офісних і в межах міста, області, краю, країни. Але на такі «дрібні» супутні послуги у них досить високий цінник, так що ми б рекомендували користуватися їх послугами лише при перевезенні речей з країни в країну або на дуже далекі відстані в межах однієї країни. Наприклад, ви купили будинок в Краснодарському краї і оформляєте переїзд через міжміське мувінгове агентство — в цьому випадку вам спочатку потрібно оформити договір і лише потім вже купувати, наприклад, авіаквитки Москва Краснодар. Це робиться з розрахунком того, що потрібно якийсь час на збори. Їх виконує агентство, так як є певні вимоги до якості пакувальних матеріалів, їх розміщення в транспорті. Оплата виставляється відразу, доплата можлива лише за форс-мажорів (наприклад, не працює ліфт у багатоповерхівці). Пакувальники та навантажувачі працюють за заздалегідь встановленим планом, упаковка і відправка ведеться по порядку, все сміття робітники за собою прибирають.

Довіртеся професіоналам і переїжджайте без нервування!