Особливості оренди авто в Європі

260

Tweet

Особливості оренди авто в Європі

Кожен член сім’ї громадянина Європи має свій автомобіль. Це стандартна європейська норма і її дотримання вимагає темп життя пересічного європейця. Однак, якщо немає фінансової можливості мати власний автомобіль, це не проблема. На допомогу прийде прокат автомобілів. Цей сервіс дуже розвинений повсюдно. Але найбільш динамічно розвивається в курортних зонах.

Основні переваги оренди автомобіля в Європі

Основною перевагою є мобільність. Особливо при туристичних маршрутах. А можливість подорожувати в авто відразу чотирьох пасажирів дозволяє говорити про економічність. Вартість середньої екскурсії становить 100 євро в Європі, ця сума порівнянна з вартістю оренди автомобіля для чотирьох чоловік. Все дуже просто. Та й пообідати можна буде вже десь у передмісті, а там ціни набагато нижче, ніж у місті. Якщо брати авто на прокат у Києві, то самі по собі ціни відрізняються від європейських. Тому тут сам прокат, це вже вигода. Ну а все перераховане вище, це зовсім непоганий бонус до подорожі. Київ красиве європейське місто і подорож на автомобілі доставить дійсну насолоду.

Етапи оренди авто в Європі

Процес оформлення залежить від правил, які встановлює кожна конкретна компанія. Перед підписанням договору необхідно ознайомитися з цими правилами. Більшість компаній практикують попередню бронь, контроль водійських прав на відповідність міжнародному рівню і попередню оплату, причому вартість внеску буде набагато більше самої оренди. Просто компанії закладають у ціну франшизи. Від страховки можна і відмовитися, але тоді всі виплати в разі проблем ляжуть на ваші плечі.

Щоб уникнути проблем при водінні, необхідно простежити за оформленням страхового полісу, який убезпечить вас від усіх форсмажерных ситуацій — аварія, пошкодження авто, крадіжка і багато інших.

Якщо ви подорожуєте по Європі, то можна оренду почати відразу по прильоту в аеропорт, а залишити машину в іншому місті і навіть в іншій країні. Це необхідно зафіксувати в договорі.

Дуже пильно компанії спостерігають за віком орендаря. Як правило допустимим вважається 21 рік, але необхідно бути готовим, що і в 25 вам відмовлять в оренді.

Вартість прокату в невеликих компаніях на 40% нижче, ніж у великих.

Якщо ви спізнюєтеся здати машину, то необхідно розуміти, що доведеться оплачувати оренду у відповідності з добовими нормами. Ціни залежать від марки авто та його типу, періоду використання.

Клас авто
Приклади марок автомобіля
Вартість прокату за тиждень, євро
Вартість прокату за добу, євро
МініRenault Twingo, Mercedes Smart, Peugeot 107160-21020-30
ЕкономRenault Clio, Volkswagen Polo, Fiat Punto180-23025-35
КомпактVolkswagen Golf, Ford Focus, Citroen C4210-26030-40
СтандартVolkswagen Passat, Renault Laguna, Peugeot 407245-36535-55
МікроавтобусMercedes Sprinter, Ford Galaxy, Renault Espas340-37050-55
ПреміумMercedes C-class, Audi A4350-70050-100