Основні етапи офісного переїзду

469

Tweet

Для спеціалізованої компанії, якою є «Транс-Мувінг», здійснення переміщення офісного приладдя з однієї будівлі в іншу не становить праці.

Основні етапи офісного переїзду (замовити переїзд офісу)

Офісний переїзд по своїй суті є досить складним заходом для тих людей, які не володіють навичкою в даній роботі і не мають спеціального інструменту і транспорту для вирішення завдання. Але для спеціалізованої компанії, якою і є «Центр Переїзд», здійснення переміщення офісного приладдя з однієї будівлі в іншу не становить праці. При цьому мувінгова компанія несе повну відповідальність за ввірені їй речі, гарантуючи їх зберігання при перенесенні з будинку в машину і в зворотному порядку, а також при переміщенні в кузові вантажного транспорту.

Основні етапи офісного переїзду

Переїзд з мувінгової компанією складається з декількох етапів, першим з яких є власне замовлення послуги й одержання основних даних про обсяги робіт і відстанях в будівлі, а також між будівлею і паркуванням транспорту. Далі проводиться оцінка робіт з використанням послуг менеджера компанії, а також здійснюється узгодження робіт між замовником і виконавцем, після якого підписується договір.

Перш ніж замовити переїзд офісу, важливо визначитися з його точною датою, при цьому необхідно розраховувати на те, що приблизно за два чи три дні до цієї дати буде проведена попередня підготовка. Потрібно подбати про отримання точних інструкцій усіма співробітниками організації, слід провести перевірку і відключення всієї офісної техніки. При цьому від замовника повинен бути виділений людина, який буде контролювати процес переїзду на протязі всього часу. Заздалегідь слід подбати і про пакування особистих речей співробітників, яка може бути проведена співробітниками мувінгової компанії або самими власниками речей.

Наступним етапом є проведення розбирання та пакування меблів в картонні листи і бульбашкову плівку, що допомагають уникнути пошкодження елементів під час навантаження і переміщення в кузові транспортного засобу. Далі всі предмети акуратно виносяться з приміщення і вантажаться в кузов як можна більш щільно — для забезпечення кращої стійкості вантажу. Для ще більшої надійності деякі предмети можуть бути зафіксовані за допомогою спеціальних ременів. Після цього кузов опечатується та роздруковується лише після доставки вантажу в кінцеву точку призначення, де всі дії здійснюються у зворотному порядку.

Речі вивантажуються з машини і заносяться в будинок, при цьому двері і ліфти максимально захищаються від можливих пошкоджень. У кабінетах за поданим планом всі предмети розставляють на свої місця. Проводиться прибирання приміщення, що утворився після переїзду сміття виноситься в контейнер. Після цього замовник може оцінити результати роботи і прийняти її.

Джерело інформації https://trans-moving.com.ua/