Осінній застій

311

Tweet

Вантажоперевезення з Балканського регіону

Засоби масової інформації в істеричній формі почали змагатися один з одним про можливість початку другої хвилі економічної кризи у світі. Страх дуже великий, а тому і транспортні компанії, які займаються міжнародними перевезеннями вантажів автомобільним транспортом, вважали за краще зачаїтися в очікуванні. Як не дивно, але в очікуванні найгіршого.
Більшість компаній відсвяткували триріччя економічного застою і падіння з дуже оптимістичними мотивами, в основному на ринку залишилися тільки міцні горішки, вартість перевезень оптимально гармонує з пропозицією і різких сплесків активності не спостерігається з боку замовників перевезень вантажів. Але що то в душі підказує перевізникам, що це затишшя перед бурею, і вони стрімко скуповують вантажну уживану техніку в надії на значне зростання активності, але в результаті одержують перевищення пропозиції транспорту на ринку і як наслідок цього, за законами економіки, падіння цін на послуги транспортних компаній. Причому відбувається це в літній, як зазвичай низький сезон активності, період. Але, ринок продажу вантажної техніки значно зростає, як наслідок цього ціна на вантажну техніку підвищується.
Отже, що ж чекає транспортні компанії восени. По всій видимості питання на цей відповідь вам не дасть ніхто. У вантажоперевезеннях з Балканського регіону літо не можна назвати сезоном відпочинку. Порівняно з кризовими 2008, 2009, 2010 роками воно було куди активніше. Традиційні напрямки перевезень з Балкан, такі як з Туреччини в Росію, Європейський Союз, з Греції в Росії показали значну стабільність і за обсягами зросли. Хоча зростання і не був значним, як стверджували багато аналітиків транспортного бізнесу. Але все ж це зростання. У цілому, вселяє впевненість транспортних компаній у завтрашньому дні. По справжньому більш менш значного прориву не сталося через те, що цьому заважають високі вартості нафти і палива для вантажних машин. Все це гостилося прибуток перевізників і не залишив жодних шансів задуматися про збільшення транспортного автомобільного парку або будь-яких технологічних рішеннях щодо розширення або покращення свого транспортного справи.
У таких умовах звичайно потрібно вибирати обережність. Адже державні структури не підтримують транспортні компанії ні в одній країні європи, чого не можна не сказати про нефнянных компаніях або банківському секторі. А тому і ремінці цієї осені перевізникам потрібно затягнути тугіше, скоротити всі витрати і сидіти і чекати розвитку подій.