Оренда автобусів для організації вечірки на відкритому повітрі

222

Tweet

Оренда автобусів для організації вечірки на відкритому повітрі

Оренда автобусів — це відмінний спосіб організувати поїздку на природу для галасливої компанії. Потрібно лише приділити увагу підбору транспортної компанії та відповідного автомобіля для поїздки.

Все більшою популярністю користуються вечірки на відкритому повітрі. Причиною тому стало не тільки повсюдне розвиток кейтерінгу, але і наявність доступного транспорту для організації виїзду. Якщо хочеться влаштувати гулянку на озері або в лісопарковій зоні, то буде потрібно спеціальний транспорт. Якщо всі будуть за кермом, то і відпочинку з поїздки не вийде. Оптимальним рішенням є оренда автобусів. Багато транспортні компанії і перейшли на ринкове управління муніципальні транспортні фірми приділяють клієнтам, зацікавленим в найом автобусів і мікроавтобусів.

Краще замовити автобус в оренду, якщо заплановано важливий захід…

Якщо оренда автобусів здається Вам оптимальним рішенням, то слід визначитися з тим, яким має відповідний автобус. Бажано, відразу ж подумати про кількість запрошених. Місткість автобуса впливає на вартість оренди, а тому необхідно точно визначитися з тим, скільки пасажирів буде потрібно перевезти. Якщо поїздка очікується довгої (наприклад, виїзд з ночівлею в пансіонат біля озера або в гори, то потрібно вибирати комфортабельні автобуси, де є зручні сидіння, інакше п’ятигодинна поїздка перетворитися в болісну тортури для всіх. Варто псувати відпочинок через бажання заощадити зайві пару тисяч рублів на комфорті запрошених?

Велике значення необхідно приділити марці автомобіля. Безсумнівно для невеликої поїздки буде достатньо звичайного «ПАЗ», але машини іноземного виробництва набагато більш надійні, для тривалих поїздок краще всього вибирати сучасні автомобілі. Такі машини комфортніше, м’якше і коштують відносно недорого. Оренда автобусів (http://www.avtogid77.ru) обходиться дорого переважно з-за витрат транспортної компанії на ПММ та заробітну плату водія. Вартість амортизації не має вирішального значення, а тому старенький «Ікарус» може обійтися орендарю в ту ж суму, що і новенький «Мерседес».

Що слід шукати в транспортній компанії?

  • Наявність сучасного автопарку з різними автомобілями;
  • Наявність професійних водіїв з великим досвідом роботи в штаті;
  • Демократична цінова політика з різними опціями;
  • Програми лояльності клієнтів — цілком імовірно, що Вам ще не раз доведеться звертатися в цю компанію;
  • Діловий підхід (підготовка договорів, можливість страхування поїздки тощо);
  • Матеріально-технічної бази для поточного обслуговування автомобілів.

Пам’ятайте, що оренда автобусів для поїздок на природу є послугою не новою, а тому в компанії має бути відповідний досвід організації поїздок.