Opel оголосив про скорочення

255

Tweet

Криза жорстоко б’є по автомобільній промисловості Європи. Значний спад відбувається в компанії Opel.

Opel оголосив про скорочення

Працівники німецького автомобільного концерну Opel в Бохумі запропонували вийти на світовий автомобільний ринок, думаючи, що це єдиний шанс зберегти свої робочі місця. Компанія продає машини тільки в Європі.

Цю пропозицію було зроблено на тлі заяви компанії GM про намір закрити провадження по причині безрезультатно низьких продажів в Європі. Opel повинен прийти за межі Європи, про це всі зараз говорять в Бохумі. При експорті автомобілів за межами європейських кордонів, компанія може виробляти на 150 000 автомобілів в рік більше, ніж коли-небудь.

Виробництво значно впало через ослаблення на європейському ринку попиту на продукцію заводу. Крім цього GM може запустити виробництво в Європі і Chevrolet. Завод у Бохумі має потенціал для виробництва 40 000 автомобілів Chevrolet Orlando. Падіння продажів в Європі в поточному році відзначив і Ford. Керівництво Opel оголосив в журналі Business Week, що скоротить виробництво, якщо ситуація з продажами істотно не покращиться. Також можлива співпраця з французьким автомобільним виробником Peugeot — Citroen.