Новини шинної логістики

238

Tweet

Новини шинної логістики

Титан скорочує робочі місця на своїх заводах

Titan International виробляє чергове скорочення робочих місць на своєму шинному заводі у місті Фрипорт, штат Іллінойс.

На майбутньому тижні, керівництво компанії має намір скоротити приблизно на 25 робочих місць, пов’язаних з обслуговуванням заводу та власне виробництвом.

Це третій етап скорочень, який завод в штаті Іллінойс виробляє в цьому році. Тільки в серпні, відомий виробник шин, вже скоротив 48 робітників на підприємстві, а в липні було звільнено 36 робочих.

Раніше керівництво компанії заявило, що буде проводити скорочення робочих місць на своїх заводах в США і за кордоном. Причина такої політики в низьких цінах на ринку на сільськогосподарську продукцію та скорочення продажів сільськогосподарської техніки.

У світлі російського ембарго на ввезення продукції сільського господарства в Росії, ця тенденція прискориться, так як попит в Європі та інших регіонах, де поширюється заборона ввезення продукції в Росію, будить тільки падати. А вигідно колеса купити можна будить тільки в Росії.

Mitas представить в Німеччині найбільшу сільськогосподарську шину в світі

Mitas продемонструє одну з найбільших сільськогосподарських шин у світі на заходах Fendt Wadenbrunn 27 серпня.

На додаток до шин Mitas 1250 / 50R32 SFT відвідувачі зможуть побачити і нову продукцію — новий трактор Fendt 211 Vario, який оснащений шинами Mitas AC65.

Співпраця з Fendt має відмінні основи. На додаток до автобусної 1250 / 50R32, компанія планує ввести і інші високоякісні продукти для потужних сільськогосподарських машин. Це значно розширить ринок збуту компанії.

Шини Mitas 1250 / 50R32, створені для комбайнів вражають своїми розмірами: вага шини становить 555 кг, вона складається з 76,2 м2 армуючого матеріалу, її діаметр досягає 2,04 м і вантажопідйомність до 16 тонн.

Продаж цього виробу планується з серпня цього року. Купити шини оптом можна буде вже наприкінці серпня.

США можуть вводити додаткові тарифи на імпорт китайських шин

Згідно Tire Review, комісія з міжнародної торгівлі США заявила, що її розслідування виявило розумні вказівки на те, що промисловості в Сполучених Штатах завдано значної шкоди або вона була під загрозою такого збитку імпорту з Китаю ряд пасажирських і легких вантажних шин.

Комісія розглянула заяву про те, що кількість проданих в США китайських шин, що імпортуються за заниженими експортними цінами і за неофіційною інформацією, субсидовані урядом Китаю.

Таким чином, збільшується ймовірність того, що Сполучені Штати будуть вводити додаткові тарифи на імпорт китайських шин.