Новий інтермодальний сервіс FESCO в Іран

242

Tweet

Новий інтермодальний сервіс FESCO в Іран

Зняття економічних санкцій з Ірану призвело до справжнього буму транспортної логістики в цю країну. Розвиток відбувається за всіма напрямами. Постійно відкриваються все нові транспортні лінії. Іран стрімко повертається в Європу, Азію і Америку.

Транспортна група FESCO у партнерстві з ВАТ «Морський торговельний порт Оля» запускає транскаспійський інтермодальний сервіс FESCO Russia Iran Service (FRIS) для перевезення вантажів між Росією та Іраном. Про це повідомляє прес-служба Групи.

Сервіс включає в себе морське перевезення по Каспійському морю, залізничну та/або автомобільну транспортування Росії, автомобільну – по території Ірану, а також перевалку в портах Оля і Ноушехр або Бендер Ензелі (Nowshahr, Bandar-e Anzali). До відправлення приймаються контейнерні та генеральні вантажі, перевезення здійснюється за наскрізного коносаменту FESCO. Розрахункове транзитний час між російським портом Оля і іранськими портами становить 5 днів.

Тестова партія контейнерів з промисловими вантажами була доставлена в Іран 13 березня 2016 року. Загальний час у дорозі за маршрутом Санкт-Петербург – Ноушехр протяжністю 3,8 тис. км склало 18 днів. Нові відправлення, у тому числі продовольчих і швидкопсувних вантажів, з регіонів Росії та Ірану, заплановані на кінець березня – квітень 2016 року.

На сервісі в першу чергу з Росії в Іран будуть доставлятися чорні метали, деревина, продукція машинобудування, з Ірану до Росії — продовольчі товари, будівельні матеріали, нафтохімічна продукція. У перспективі планується організація лінійного сервісу між портом Оля і іранськими портами.

Транспортна група FESCO – одна з найбільших приватних транспортно-логістичних компаній Росії з активами в сфері портового, залізничного та інтегрованого логістичного бізнесу. Диверсифікований портфель активів FESCO дозволяє здійснювати доставку вантажів «від дверей до дверей» і контролювати всі етапи інтермодальної транспортної ланцюжка. Групі належать «Владивостоцький морський торговий порт», залізничний оператор «Трансгарант», 50% акцій оператора фітингових платформ «Руська трійка». В управлінні FESCO знаходиться близько 36 тис. контейнерів. Флот Групи включає 22 транспортних судна, а також 4 криголама в довгостроковій оренді.
Джерело: Portnews