Новий довідник по логістичних комплексів

248

Tweet

Новий довідник по логістичних комплексів

Вже в 2016 році в Росії буде випущений перший довідник по наявних логістичних комплексів: він буде утримувати ключову інформацію про складських комплексах у всіх регіонах країни. При цьому крім електронної версії буде підготовлений друкований тираж видання кількістю 5 000 штук. Крім довідкової інформації видання представить аналітичні зведення ринку складських приміщень від експертів консалтингових компаній.

Спеціальний проект «Склади Росії» реалізується комунікаційною групою Ekbpromo, що займає лідируючу позицію серед організаторів логістичних конференцій в Росії. Підготовка до втілення ідеї йшла останні шість років — досвід проведення регіональних конференцій логістів допоміг компанії зібрати навколо своєї ініціативи широке коло власників і відправників вантажів, власників лого-центрів, представників рітейлу і девелоперів. Директор Ekbpromo Тетяна Шушакова переконана, що готується довідкове видання спростить для фахівців галузі вирішення багатьох службових завдань.

Поширюватися довідник «Склади Росії» буде серед учасників логістичних конференцій Ekbpromo. Також екземпляри будуть представлені на основних виставкових заходах транспортної і складської галузі. Керівництво Ekbpromo поділився планами щодо проведення конференцій: у цьому році заплановано 14 зустрічей фахівців галузі в 11 регіонах країни, а також у Казахстані.

Аналогічний довідник чекає виходу і в сегменті транспортної торговельної логістики. Тут буде зібрана вся інформація по організаціям, які займаються продажем вантажної і спеціальної технікою в Росії. Тому, купити вантажівку в Іркутській області або іншому регіоні країни можна буде звернувшись до сторінок цього видання. BGLOGIST дасть більш детальну інформацію пізніше про цю подію.