Номінанти на Оскар в області складської логістики

246

Tweet

Номінанти на Оскар в області складської логістики

IFOY (International Forklift Of the Year) оголосила номінації на „Оскар в складської логістики“ – IFOY Award 2016 році. Нагородження буде проходити вже 4-й рік поспіль міжнародним журі. 13 підйомно-транспортних машин і логістичні рішення від BYD, Crown, Jungheinrich, SSI Schäfer, Still і Toyota Material Handling були обрані і дісталися до фінального туру. Саме серед них і буде визначений переможець року в області складської логістики.

Всього 16 компаній подали заявки на нагороди IFOY в цьому році. Вони представили дуже широкий спектр продуктів. Категорії IFOY Award 2016 їх 8, з 3 більше, ніж у минулому році. Нові категорії своєю метою поставили акцент на інноваційні рішення в різних областях.

Номінантів в категорії «Машини з противагою з вантажопідйомністю до 3,5 т» компанія BYD з електрокаром ECB18C, який має вантажопідйомність до 1,8 т, чотириколісний газокар Crown C-5 вантажопідйомністю до 3 т і електрокар Traigo 48 компанії Toyota Material Handling з вантажопідйомністю до 1,6 тонн.

Категорія „Внутрішньоскладські машини“ в даний час розділена на дві підкатегорії –„Внутрішньоскладські машини низько вантажні“ і „Внутрішньоскладські навантажувальні машини високо».

У першій номінації „Внутрішньоскладські машини низько навантажувальні“ представлені Jungheinrich і VNA машина для трибічної обробки EKX 516. Вона може підняти до 1,6 тонн. на висоті до 17,5 метрів. Другий номінованої машиною є машина з платформою для водія EXV-SF16i на Still, яка може розвивати швидкість до 10 км/ч. Третя номінація від виробника Toyota Material Handling стакери BT Staxio SPE 140L, що рухається зі швидкістю до 10 км/год і висотою підйому 5,40 м.

В категорії „Внутрішньоскладські машини високо навантажувальні» представлені Crown і Jungheinrich. Перша номінація — електричні візки Crown RT 4020, зростання швидкості до 12,5 км/ч. Друга номінація — тягач Jungheinrich EZS 5100 місткістю 10 тонн.

У новій категорії «Спеціальні машини» були номіновані Jungheinrich і Still. Перша номінація — спеціалізована машина для зміни колооси Jungheinrich EJQ 325. Друга номінація — горизонтальний комісіонер CX-S 16 Still, який має кран, оснащений вакуумним підйомником Schmalz.

Категорія „Внутрішньофірмові логістичні рішення“ орієнтована на системи, пов’язані з плануванням і впровадженням логістичних інновацій. Для неї було призначено 3 рішення. Компанія Crown з Crown GPC 3000 — напівавтоматичні рішення для швидкого переносу товарів, що зустрічаються в голландському супермаркеті Jumbo Supermarkten. Друга — SSI Schäfer для внутрискладского рішення з автоматичною транспортною системою Weasel. Третя номінація — Still і установка оптимізованої системи складського зберігання з висотою 18 метрів.

Якою буде переможець залежить від результатів IFOY Test і IFOY Innovation Check і рішення журі. Під час IFOY Test будуть узгоджені конкретні показники кожного з кандидатів з усередненими показниками для машин відповідного класу. IFOY Innovation Check зосередитися виключно на інновації та їх сумісності з вимогами ринку. Під час випробувань кожен член журі буде мати можливість особисто перевірити машини.

Переможець у кожній з категорій буде вибрано журі, що складається з 25 всесвітньо відомих журналістів з провідних логістичних засобів масової інформації з 16 країн. IFOY Нагороди будуть вручені 31 травня під час церемонії відкриття виставки CeMAT в Ганновері.