Незвичайні послуги таксомоторних компаній

223

Tweet

Незвичайні послуги таксомоторних компаній

У великих містах конкуренція серед таксомоторних компаній настільки велика, що багато таксі намагаються знайти свою певну нішу, і працювати в якомусь певному сегменті. В результаті з’являються досить незвичайні служби.

Дитяче таксі – підвищена безпека перевезень

Таке таксі працює вже у багатьох великих містах, і це дійсно дуже корисна для міста послуга. Часто при виклику таксі доводиться цікавитися у диспетчера, можуть вам надати автомобіль з дитячим кріслом, і не в кожній компанії на це прохання відповідають ствердно.

Так от всі машини в дитячому таксі оснащені кріслами, причому при виклику можна вказати вік і приблизний вага дитини, щоб вам було подано автомобіль з кріслом, відповідним по заданим параметрам дитини. Якщо в машину сідає двоє дитини, доплачувати за друге автокрісло не потрібно.

Деякі служби пропонують ще одну корисну послугу «Автоняня», коли водій забирає дитину з школи або садочка, відвозить на спортивну секцію і проводжає до дверей будинку. Дуже зручний сервіс для зайнятих батьків.

У салоні автомобіля немає рації, щоб переговори диспетчера з водіями не розбудили дитини, якщо він спить. Ну і звичайно, в машині не курять. Зазначимо, що недороге таксі (http://3899999.ru/) для дітей дуже затребуване, батьки користуються його послугами часто, з комфортом добираючись до дитячого садка, аеропорту, поліклініки або дачі.

Таксі для перевезення домашніх тварин

У багатьох сімей є свої домашні улюбленці, але не у кожній сім’ї є автомобіль, і в разі колективного виїзду на природу з домашнім тваринам (з собакою, наприклад), починаються складності.

Не кожен таксист погодиться брати в салон собаку, тим більше, якщо це велика порода. У метро провезти вихованця теж складно, оскільки за правилами метрополітену (якщо говорити про столицю) тварина має перевозитися в спеціальному контейнері, а він, ясна річ, є не у кожного.

Виручає служба таксі, яка спеціалізується саме на перевезення домашніх тварин. Тому якщо потрібно доїхати з вихованцем до ветеринарної клініки, дістатися з рідкісним папугою або кішкою особливої породи до виставки, телефонуйте в спеціалізовану таксомоторів, і ваш вихованець буде доставлений з комфортом.

Додамо, що перш ніж прийняти на борт господаря з твариною, салон автомобіля обов’язково проходить санітарну обробку. Для дрібних тварин в машині є спеціальна зручна підстилка, а собакам необов’язково надягати намордник.