Несміливі кроки до стабілізації логістики в Росії

250

Tweet

Будівництво поверне економіку Росії до життя

Економічна ситуація в Росії показує значне покращення після шокового поведінки долара наприкінці минулого року. Насамперед значне зміцнення рубля є позитивним сигналом для компаній, які займаються імпортними поставками в Росію. Цей вид діяльності майже припинився і на ринку імпортних перевезень розгорівся неабиякий криза, яка торкнулася абсолютно всі транспортні та логістичні компанії в Європі.

І якщо в кінці року імпорт просто скупався населенням, то у 2015 році настав цілковите затишшя. Звичайно купити раковину в Москві або інші будівельні матеріали не проблема. Однак висловлювання президента Росії про те, що пікові навантаження на економіку пройдені, змусило імпортерів серйозно оцінити ситуацію і почати стратегії з масових закупівель імпортної сантехніки для поповнення запасів, які неабияк передели за період затишшя.

Цілком очевидно, що Росію чекають потужні будівельні проекти, які пов’язані з проведенням Чемпіонату Світу з футболу. Це є найпотужнішим економічним стимулом для розвитку економіки. На сантехніку, електроустаткування, будівельні матеріали повинен з’явитися підвищений попит, тому торговим компаніям варто поспішити. Тим більше, що в короткостроковій перспективі ніяких сюрпризів з доларом не очікується, що про це говорить і впливове економічне видання Bloomberg, яке значно підвищило прогнози для розвитку російської економіки.

Дана ситуація повинна в цілому позитивно позначитися на російському бізнесі, однак бурхливого розвитку імпорту не очікується. Для цього необхідно подальше зміцнення рубля, яке навряд чи відбудеться найближчим часом. А це означає, що існуючий курс рубля стимулює підйом внутрішнього російського виробництва і пора вкладати в економіку Росії.