Найкращі фільми в одному

239

Tweet

Самий кращий фільм 3-ДЕ — це третя за рахунком кинопародия, знята командою Камеді-клабу. Як і перші дві, фільм повністю окупився в прокаті. Чи означає це, що можна чекати четверту частину, п’яту і далі? Хто знає. З моменту виходу останнього фільму пройшло менше двох років, так що все може бути. Крім того, може бути скоро вийдуть чергові нетленки, які і візьмуться пародіювати безжурні резиденти.

Список потрапили під роздачу фільмів вселяє. Там і претензійний «Адмірал», і епічність друга частина «Стомлених сонцем», і барвисті «Стиляги», і багато інших кіноновинок останніх років.

Самостійно пошукати впізнавані алюзії на фільми можна за цим посиланням: http://www.ivi.ru/watch/44264. Сюжет найкращого фільму 3-ДЕ… Сюжет вкрай насичений і різноманітний. Посудіть самі — творцям картини треба було знайти привід пов’язати всі пародируемые фільми в один. Що могло вийти?

Головний герой найкращого фільму 3-ДЕ — режисер-аматор Макс Утьосов, якого ніяк ніхто не оцінить по достоїнству. У відсутність коштів йому доводиться знімати свої шедеври на любительську камеру. В період проведення кінофестивалю «Самий кращий фільм Росії» йому доручають слизьке справа: вкрасти і перевезти для подальшого незаконного копіювання копії фільмів-фіналістів. Однак Макс і його спільник-невдаха провалюють покладену на них обов’язок, і цінні копії безповоротно втрачені. Їм нічого не залишається, крім як самостійно перезняти втрачені хіти кінофестивалю. На все про все у аферистів всього кілька днів…

Так, така зав’язка — це вам не дивитися бойовики онлайн, коли кожен поворотний хід відомий за кілька хвилин заздалегідь. Незважаючи на те, що прийом «фільм у фільмі» тут виглядає як «миллионфильмов у фільмі», сюжет досить связен і не пробуксовує, повороти ліхі та несподіваними, і всі сюжетні лінії розвиваються в однаковому темпі, що полегшує глядачеві орієнтацію в тому, що відбувається. Жарти здебільшого не плоскі, що радує глядача, який мав певний досвід з попередніми двома частинами, та й взагалі — якість гумору явно на висоті. Велике спасибі сценаристам, які явно непогано попрацювали над відгуками глядачів і критиків про перших частинах. Завдяки їм ми можемо не тільки дивитися бойовики онлайн, але і знайти комедію.

Окремо хочеться зупинитися на технічну сторону фільму. Якість картинки просто чудове, мабуть, найкраще з побаченого за останній час. 3D виглядає відмінно, хоча можна і посперечатися про його необхідність. Найімовірніше, просто віддана данина тенденції. Крім того, робота монтажер, просто чудова — змонтовані сцени жваво, немає ніяких нестыкующихся переходів, не помічено жодного провисання сцени. Кожна частина сюжету виглядає разом, як єдине ціле.

Актори. Якщо чесно, то порадувало, з одного боку, відсутність деяких колоритних персонажів, які, здається, вже скрізь, від гумористичних програм до вечірніх новин, а з іншого боку, явно простежується акторський зростання тих, хто залишився — фільм більше не нагадує розширені версії скетчів, а виглядає, як цілісна картина за участю професійних акторів.

Самий кращий фільм 3-ДЕ — це фільм для великої компанії, без претензій не тільки на глибокий сенс і філософський настрій, але без претензій в принципі. Його відмінно дивитися після напруженого трудового дня, перед початком вихідних — щоб налаштуватися на потрібний лад. Просто розслабтеся, кіно для посміятися теж має право на існування.

Джерело: http://www.ivi.ru/videos/all/movies/boeviki/by_day/ — онлайн фільми в хорошій якості.