На кордоні Македонії та Болгарії утворився затор

292

Tweet

На кордоні Македонії та Болгарії утворився затор

Провалом закінчилася спроба болгарських властей провести переговори з грецькою стороною про блокаду. Фермерська блокада і болгарська контр блокада тривають. Межа між Болгарією і Грецією закрита для проїзду будь-яких видів транспорту. Бездіяльність грецьких влади у вирішенні цього питання викликає гостру критику у болгарської сторони.

Для проїзду залишається єдиний транспортний коридор між Грецією і Македонією, але й той постійно блокується грецькими фермерами.

На контрольно-пропускному пункті — Златарево між Болгарією та Македонією утворилася 5-кілометрова черга з вантажівок. Більшість з цих транспортних засобів в’їжджають на територію Болгарії з Греції через Македонію. Про це повідомили з прес-службі МВС Болгарії. За рішенням керівництва прикордонної служби на КПП були направлені додаткові підрозділи з прикордонних поліцейських і митних служителів з метою створення додаткової організації для більш швидкої обробки черги вантажівок.

Ситуація на прикордонних переходах з Грецією залишається незмінною. Прикордонні пропускні пункти на грецькій кордоні “Кулата”, “Ілінден”, “Маказа” і “Капітан Петко Войвода” залишаються закритими для всіх видів дорожніх транспортних засобів.

Нагадаємо, що блокада грецьких фермерів транспортних артерій, логістичних центрів і кордону йде вже 4-ий тиждень. У відповідь на ці незаконні дії болгарський союз міжнародних перевізників на цьому тижні почав контр блокаду всіх КПП на кордоні з Грецією.