Москва будить оснащена новою системою стеження за дорожнім рухом

209

Tweet

Москва будить оснащена новою системою стеження за дорожнім рухом

Сучасні технології стрімко вриваються в життя автомобілістів і пасажирів. У Москві вийшло інформаційне мобільний додаток з руху громадських видів транспорту. Кожен бажаючий може в реальному часі отримати всю інформацію про маршрути руху транспорту. Сам додаток можна безкоштовно отримати до кінця другого кварталу наступного року.

Сама по собі технологія не нова і вже давно застосовується в транспортних компаніях, на таксі та в компаніях, які здають в оренду автомобілі. Так прокат авто в Москві може без проблем відстежувати рух даного в найм автомобіля.

Система дуже об’ємна у плані інформації, тому на початковій стадії буде проведений експеримент. У цих цілях роздадуть 30 телефонів експериментальній групі, яка впродовж трьох місяців будить активно працювати з цим телефонним додатком. На основі цієї роботи будуть виявлені недоліки і помилки програми, які в подальшому будуть усунені розробниками. Найважливіше, що б користувач не відчував поділу на зони, кордони і різні бар’єри.

За оцінками фахівців, система може реально почати роботу через півроку. У Центрі організації дорожнього руху будуть представлені всі оперативні служби — міліція, швидка допомога, МНС та державна безпека. Інформація, яку даватиме ця система досить корисна. Найважливішим зв’язуючою ланкою будить система супутникового стеження ГЛОНАСС, відповідними пристроями будить оснащений весь громадський транспорт. Приватні особи так само можуть підключитися до цієї системи, і це не тільки транспортні компанії, таксі та прокат автомобілів, але і просто автолюбителі.