Московські дороги відчувають стрес

244

Tweet

В одну суцільну новорічну гірлянду перетворюються дороги Москви в новорічні свята. Назву цьому явищу — дорожні пробки, якими покривається столиця до свята.

Московські дороги відчувають стрес

В іншому мегаполісі Росії Санкт Петербурзі від суєти інтенсивного дорожнього руху можна звільнитися в готелі Русь. Готель Русь розташована в дуже зручному місці, з географічної точки зору. Професіоналізм і доступність в поєднанні з високим сервісом приємно порадують клієнтів.

Влада Москви закликали москвичів утриматися від автомобільних поїздок на особистому транспорті через затори, які традиційно сковують дороги Москви на Новий Рік і особливо перед ним. Як повідомляє столична прес-служба Департаменту транспорту та розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури,рекомендація носить інформаційний характер. Столичних автолюбителів настійно просять скоротити кількість поїздок на особистому транспорті у зв’язку з сезонним ускладненням дорожніх умов. Адже поїздка за святковими покупками може перетворитися на справжні неприємності на дорозі.

«В Новий рік, інтенсивність руху зростає і жителі міста, і організації — всі поспішають завершити невідкладні справи до кінця року, щоб зробити необхідні покупки, розвезти подарунки, зустрічатися з друзями. Таким чином, кількість автомобілів на дорогах різко збільшується, і рух стає набагато складніше. В цей час дорожня мережа в Москві відчуває підвищений стрес. Департамент транспорту закликає автолюбителів скоротити кількість поїздок, можливо, пам’ятаючи про дотримання правил паркування і не заважати руху автомобілів і громадського транспорту «, — зазначили в департаменті.