Московська залізниця розвиває нову послугу

246

Tweet

Московська залізниця розвиває нову послугу

В рамках інфраструктури Московської залізниці інтенсивно реалізується послуга доставки вантажів за спеціальним розкладом. Динаміку розвитку послуги можна простежити за кількістю обслужених складів: якщо в 2014 році за узгодженим графіком відправлення і прибуття пройшли 718 вантажних поїздів, то в рамках 2015 року обсяг досяг вже 1729 складів. Підвищення популярності спеціальної пропозиції від РЖД стало можливим завдяки зростаючої потреби вантажовласників у прискореної і надійної доставки. Адже послуга «перевезення вантажів з погодженим графіком відправлення і прибуття» забезпечує клієнтам скорочення терміну доставки в межах Московської області на понад 70% (1 день замість 4 доби). В рамках междорожных відправок вантажів термін скоротиться майже на третину (9-10 діб замість 15).

Особливо важливо, що фіксований розклад вантажних поїздів вигідно не тільки для клієнтів, але і для всіх учасників залізничних перевезень. Переваг у цієї послуги відразу кілька: оптимальне планування функціонування залізниць, спад навантаження на інфраструктуру, розумне використання рухомого складу і, звичайно ж, оптимізацію строків доставки вантажу.

Пріоритетом у роботі Московської залізниці є орієнтація в першу чергу на клієнта — у зв’язку з цим залізничники і далі розширювати список надаваних послуг для залучення частини замовлень з альтернативних видів транспорту. На сьогоднішній день вантажоперевізнику вже вдалося в деякій мірі розвантажити автодорожню мережу в регіонах охоплення МЖД і далі.