Морські контейнерні перевезення

260

Tweet

Морські контейнерні перевезення

В силу своєї універсальності морські контейнерні перевезення — це докладно освоєна область, де знайдуться рішення для будь-яких, навіть найскладніших завдань. Так, існують контейнери для перевезення тварин, причому безліч різних видів — їх застосовують в першу чергу цирки і зоопарки. Виробляються контейнери з вбудованим обладнанням різного роду — такі, в яких можна возити живі рослини, спецконтейнери для медичних зразків, а також «упаковка» для отруйних, вибухонебезпечних та інших складних вантажів.

Тому ті, для кого експорт продукції — основне джерело доходу, дбають про свої вантажі і «упаковують у контейнери. Сучасні контейнери дозволяють перевозити буквально що завгодно — стандартні контейнери мають висоту два з половиною метри і завдовжки в шість або дванадцять метрів — самі уявляєте, в такому обсязі простору можна провезти що завгодно. А що не можна, то можна розібрати на частини і перевезти в двох або трьох контейнерах.

Будь-якого товару потрібна упаковка — вона захищає цінну річ від механічних пошкоджень, погодних умов, сторонніх очей і всього такого іншого. Звичайно, дуже велику річ — наприклад, автомобіль — при покупці не загортають в обгортковий папір і не кладуть у коробку. Але якщо верстати, вантажівки або якомусь ще великого вантажу потрібно перетнути великі відстані, варто подбати про «упаковці» і у великому масштабі.

Звичайно, що завгодно можна перевозити і без упаковки — скажімо, ви ставите промисловий електрогенератор в кузов вантажівки, кріпіть його тросами до бортів (це називається такелажем) і накриваєте зверху брезентом. У такому вигляді ваш генератор, безумовно, проїде багато тисяч кілометрів і добереться до одержувача товару — але збереже він до кінця шляху товарний вигляд і, що більш важливо, працездатність і надійність?

Одні і ті ж контейнери використовуються як при перевезенні морем, так і при доставці по суші, крім того, розміри транспортних контейнерів стандартизовані на міжнародному рівні і будь-яка компанія, що займається вантажоперевезеннями, відразу зорієнтує вас в тому, в яких контейнерах і як краще возити ваші товари. Адже бувають контейнери без верху або без бокових стінок, герметичні і вентильовані, опалювальні і рефрижераторні…

Звичайно, залізний ящик, перевізний суховантажем — не та обгортка, на яку можна пов’язати красивий бантик. Проте нехтувати упаковкою теж не варто.