МКАД звільнився від вантажівок

253

Tweet

МКАД звільнився від вантажівок

Кількість важких вантажівок, які використовують руху автомобільну магістраль МКАД в денний час, продовжує скорочуватися. Про це повідомив департамент транспорту міста Москва. Повідомляється про зменшення потоку вантажівок транспортних компаній на 32% та збільшення середньої швидкості 71,2 км / ч.

Однак, незважаючи на штраф в тисячу рублів від кожної камери, ця міра не відлякала від руху по кільцю дуже багатьох транзитних далекобійників. У свою чергу, влада не планують зупинятися на цьому етапі, і незабаром правила гри будуть ще більш суворим. Економічна мотивація не порушувати це правило з’явиться коли штраф від порушення будить більшим, ніж штраф за порушення доставки вантажу транспортної компанією. Однак ефект ніколи не буде досягнутий, якщо вартість штрафу замовник будить закладати у вартість перевезення.

Зменшення вантажних автомобілів на МКАД позитивно позначилося на перевезеннях невеликими вантажівками, які в основному використовуються при обслуговуванні переїздів. Як правило, фірми, які займаються такою доставкою пропонують і інші супутні послуги. Це насамперед навантаження, вивантаження, пакування. Дуже популярна гофротара ціна на яку дуже доступна і робить перевезення більш безпечною.

Так, з 1 травня, МКАД вже буде закритий не тільки для транзиту, але і для місцевих вантажних автомобілів, а штраф складе 2000 рублів. З 1 липня штрафний тариф за проїзд під кожну відеокамеру вже складе 5000 рублів. Крім того для вантажівок, в період з 1 травня по 1 жовтня, термін буде продовжений з 06.00 — 22.00 і 06.00 — 00.00.

Зверніть увагу, що вантажівки повністю не зникнути з МКАД. Для транспортних компаній за умови видачі дозволів дозвільних переміщення в межах кільця в денний час. На даний момент вони видані у кількості кілька тисяч, а загальна квота для Москви і Московської області становить кілька десятків тисяч.