Міні сігвей smart

256

Tweet

Міні сігвей smart

Даний засіб пересування дуже до речі в приміщеннях з великими площами, адже воно дозволяє працівникам закладу швидко і ефективно пересуватися при необхідності. При виникненні будь-яких небезпечних ситуацій міні сігвей smart дозволяє миттєво переміститися в іншу частину приміщення, при цьому не вимагаючи додаткових рухів.

Такий транспорт також досить зручний на великих автостоянках, заправках і складах. Тут працівникам необхідно постійно пересуватися з одного кінця будинку в інший. Сегвей – інноваційний засіб пересування, яке з’явилося порівняно недавно, проте вже встиг завоювати величезну популярність серед сучасних людей. Це нове космічне обладнання викликає 100% увагу серед оточуючих! Ціна сігвея поки не маленька, проте з часом вона повинна знизиться.

Конструкція складається з платформи, двох коліс, керма та спеціального акумулятора. Сучасна система балансування дозволяє утримувати навіть недосвідченого водія в повній рівновазі, при цьому маючи всього лише одну вісь. Керують сігвея зазвичай на інтуїтивному рівні, переміщаючи центр тяжіння.

В дуже великих містах такі речі просто незамінні. Сігвеї зараз змогли отримати особливе поширення в Японії і Китаї. Ви тільки подумайте про те, що тепер можна випивати і продовжувати кататися на ньому, у такому випадку вам ніхто не зможе пристати. На нього не потрібно водійського посвідчення, бо він прирівнюється до звичайного велосипеда.

Незалежно від малого ваги, дана модель має деякий запас ходу, кожна людина може вибрати для себе найбільш підходящий варіант. В комплект входить спеціальний зарядний пристрій, що дає можливість заряджати акумулятор повністю менше, ніж за пару годин. Тут є спеціальний контролер, необхідний для повного захисту акумулятора від перевантаження. Якщо вам дозволяє ваш становище, то краще всього купувати більш дорогі моделі, вони будуть більш надійними і міцними при використанні. Краще заплатити трохи більше грошей і забезпечити собі та своїм дітям більш безпечні самостійні прогулянки вулицями, без нагляду дорослих.

Купувати такий засіб пересування потрібно тільки в тих випадках, коли ви вже пробували на ньому кататися. Адже міні сігвей є пристроєм на любителя і не кожна людина зможе його зробити засобом свого пересування.