Мартін Лундстед очолив в ACEA сектор вантажні автомобілі

269

Tweet

Мартін Лундстед очолив в ACEA сектор вантажні автомобілі

Рада директорів підрозділу комерційних автомобілів Європейської асоціації виробників автомобілів (ACEA) обрав президента і виконавчого директора Volvo Group Мартіна Лундстеда президентом організації в 2016 році.

Лундстед буде замінити на цій посаді попереднього президента Хенріка Хенриксона,який є генеральним директором Scania Trucks. „Для мене велика честь стояти на чолі підрозділу вантажних автомобілів ACEA в цьому році, в якому нашим основним пріоритетом буде продовжувати подальше скорочення викидів двоокису вуглецю“, — сказав Лундстед.

Таким чином, в BGLOGIST.COM вважають, що основні виробники вантажної техніки продовжать і далі проводить технологічні розробки в області створення екологічно чистих транспортних засобів. Цей процес серйозно стимулює і ЄС на законодавчій основі, регулюючи дорожні податки і збори, виходячи із показників екологічності. Перехід транспортної логістики в Європі на нові транспортні засоби йде повним ходом. Транспортні компанії, на думку перевізника АТН-Транс ЕООД, прагнуть перейти на нові вантажівки, що відповідають останнім розробкам екологічного класу Євро-6.

„Наша промисловість буде продовжувати нести свою відповідальність за скорочення викидів вуглекислого газу в нових автомобілів. У той же час, ми будемо продовжувати працювати з усіма зацікавленими сторонами в галузі транспорту, для виявлення всіх аспектів, які стосуються викидів двоокису вуглецю, що випускаються з важких автомобілів. Об’єднавши зусилля, у нас буде можливість розкрити весь потенціал скорочення викидів двоокису вуглецю, таким чином, ми будемо в змозі сприяти реалізації амбітних цілей, пов’язаних з кліматом на нашій планеті”, сказав Лундстед.

Мартін Лундстед буде виступати з доповіддю про проблеми екології і навколишнього середовища під час заходу „Скоротимо разом викиди вуглекислого газу на автомобільному транспорті“, яка була організована від ACEA і відбудеться 16 лютого в Брюсселі.