Логістика квартирного переїзду

242

Tweet

Логістика квартирного переїзду

Щоб якісно і швидко перевезти квартиру, потрібно задатися метою зробити це так, щоб після приїзду на нове місце негайно почати повноцінну нове життя на новому місці, а не вилучення речей, яка повинна тривати не менше двох тижнів, поки все буде пуття зроблено. Дуже важливо домагатися того, щоб у процесі роботи з перевезення зберігався порядок проходження і порядок виконання всіх операцій і процедур – це дозволяє зберегти фантастичне кількість часу і вирішити більшість проблем, які є в процесі переїзду. Тому, переїзд квартири є дуже складним і відповідальним процесом транспортної логістики. Це накладає певні професійні навички і знання при здійсненні цього процесу.

Як правило, для рішення подібних транспортних задач використовуються вантажні таксі. Транспортна компанія — www.kemajou.com має в своєму арсеналі російські ВІС каблук ( каблучок) вантажопідйомність до 500 кг і корейські Хундаи Портер ( Портер) вантажопідйомність до 1 тонни. Це дозволяє виконувати за оптимальною ціною перевезення практично будь-якої складності. Для таких вантажівок не потрібно пропуск в центр Москви, що в рази підвищує ефективність роботи такої транспортної компанії.

Перше, що потрібно зробити, це уважно обмірити речі і відразу підготувати план розстановки меблів і домашньої техніки у новому приміщенні. Якщо воно тільки очищається минулими господарями, не потрібно соромитися, а слід коректно і спокійно провести обмір приміщень і точно встановити, а не «прикинути», на які місця і що стане. Можна навіть завдати попередню стирається розмітку для вантажників, які будуть вносити меблі. При виїзді, потрібно першої упакувати і вивести саме меблі і великі побутові прилади типу холодильника або плазмового телевізора. Саме вони і стануть відразу на свої місця, тоді заповнення їх і простору навколо них іншими речами, які будуть перевозитися, пройде природно і без додаткових проблем. Подібна процедура є базою для грамотного й швидкого переїзду.

Другий найважливіший крок – це каталогізація і приведення в порядок квартири та всіх речей, які повинні бути розділені на якісні і габаритні категорії. Особливо цінні і крихкі речі повинні бути упаковані окремо у спеціальні бокси, які гарантують їх нормальну доставку до місця. Велика частина речей звичайного користування можуть бути складені в мішки або сумки, а книги і документи – у спеціальні ящики, які піддаються більш легкої транспортуванні. Для ящиків повинні бути передбачені ручки, бо книжки та папір в цілому є найважчою частиною переміщуваних предметів за виключенням меблів. Третя найважливіша частина переїзду – формування порядку його здійснення, який краще проводити за списком речей, які складають весь «будинок». Якщо всі речі можуть бути перевезені одним транспортом, вони повинні бути розміщені таким чином, щоб меблі можна було вивантажити в першу чергу, тому що при розвантаженні саме так і потрібно діяти.