Логістика гальмує електронну торгівлю в Росії

249

Tweet

Логістика гальмує електронну торгівлю в Росії

У черговому дослідженні E-commerce Barometer експерти ринку електронної торгівлі відзначили: основним чинником, гальмуючим розвиток сфери в Росії, стала логістика. Такий висновок був зроблений навіть незважаючи на успішну роботу «Пошти Росії» щодо формування служби доставки сервісів онлайн-торгівлі. Великі компанії все одно впевнені, що логістика залишається найслабшою ланкою галузі e-commerce. При цьому, на думку більшості учасників дослідження, саме на державі лежить обов’язок по створенню ефективної логістичної та поштової інфраструктури.

Також аналітики попросили опитаних гравців ринку озвучити припущення щодо обсягів зростання в новому році, що показало: онлайн-бізнес очікує приросту на 43%. Це дуже оптимістичний прогноз на тлі падіння перевезень в цілому.

Однак, на думку фахівців в області логістики видання BGLOGIST, Росія має дуже великий потенціал в області розвитку логістики для електронної торгівлі, необхідно провести необхідні зміни в законодавчій базі та провести законодавчі реформи і галузь сама знайде потрібний вектор і заповнить всі прогалини.