Квартирний переїзд

337

Tweet

Квартирний переїзд

Переїзд можна порівняти з ремонтом, принаймні, клопоту він обіцяє предостатньо. Тому, переїзд квартири вимагає ретельної підготовки і бездоганною реалізації, тільки в цьому випадку він пройде досить швидко і без відчутних втрат. Якщо раніше при квартирному переїзді господарі майна намагалися обійтися своїми силами, то сьогодні набагато популярніше інший варіант — залучення транспортної компанії, яка може не тільки перевезти речі з однієї точки в іншу, але і надати вантажників, які упакують, занурять, розвантажать і распакуют перевозиться майно.

Переваг у такого вибору чимало, як мінімум, в їх числі економія часу і сил. Також багато транспортні компанії надають своїм клієнтам гарантії щодо збереження транспортується майна. Це означає, що якщо при квартирному переїзді з вини вантажників або водія розіб’ється хоча б одна чашка, оператор вантажоперевезень компенсує замовникам всі збитки.

Саме так працює транспортна компанія Atlas-Alex. Це підприємство має бездоганну репутацію на ринку транспортних послуг, займаючись здійсненням вантажних перевезень протягом декількох років. Atlas-Alex гарантує оперативне здійснення квартирного переїзду з максимальною акуратністю, завдяки чому клієнти компанії можуть бути впевнені, що в процесі транспортування не постраждає ні одна річ.

Atlas-Alex професійно підходить до вирішення завдань квартирних переїздів. Одним з основних критеріїв якості тут є оперативність і пунктуальність. Завдяки високій кваліфікації диспетчерів і водіїв, а також наявності у компанії власного великого автопарку, транспорт подається точно в обумовлені терміни. В основному Atlas-Alex використовує автомобілі марки “газель”, що дозволяють проводити квартирний переїзд найбільш економічно і швидко, однак для транспортування великогабаритних вантажів компанія може запропонувати транспорт закордонного виробництва.Природно, що особливе значення при квартирному переїзді для замовника набуває здатність співробітників транспортної компанії дбайливо звертатися з вантажем майном. Atlas-Alex подбала про це, підібравши штат професійних водіїв та кваліфікованих вантажників. В результаті цього майно завантажується і вивантажується з автомобіля з максимальною обережністю, а в процесі його перевезення по місту водій їде досить акуратно, так, щоб не пошкодити вміст вантажу.

Зручність співпраці з транспортною компанією — ще одна важлива складова вдалого квартирного переїзду. Компанія Atlas-Alex прикладає максимум зусиль для того, щоб спільна робота з нею була як можна більш комфортною для замовників. Так, клієнт компанії може заздалегідь замовити Газель, чітко позначивши час, в яке він повинен прибути за вказаною адресою. Після цього замовник може бути впевнений у тому, що транспорт буде йому наданий в суворій відповідності з умовами попереднього замовлення. При термінових замовленнях персонал компанії Atlas-Alex прикладає максимум зусиль для того, щоб автомобіль був наданий як можна швидше — оперативність в даному випадку є однією з найважливіших складових зручності.

Atlas-Alex відрізняється гнучкою ціновою політикою — компанія завжди готова запропонувати своїм клієнтам різні умови розрахунків, для постійних замовників в Atlas-Alex передбачені знижки. Працюючи таким чином, Atlas-Alex незмінно домагається того, щоб квартирний переїзд став як можна більш простим заходом для замовника. Компанія завжди готова піти на зустріч своєму клієнту, забезпечивши йому оптимальні умови співпраці і надання послуг.
Джерело: http://atlas-alex.ru