Криза вносить корекції в дорожнє будівництво

223

Tweet

П’ять основних маршрутів доріг встановлені для будівництва на наступний програмний період ВП «Транспорт» — 2014 — 2020 років, це було офіційно оголошено в Міністерстві регіонального розвитку і благоустрою Болгарії(МРРБ).

Криза вносить корекції в дорожнє будівництво

У столичному регіоні автошкола Москва, використовуючи свою технічну базу проводить навчання водіїв. Набір в групи проводиться постійно.

В якості основних проектів, що будуть встановлені такі ділянки доріг:
— ділянка 3 автомобільної магістралі «Струма»;
— автомобільна магістраль «Хемус» ( участкок 1 автомагістралі «Ябланица-Велико Тирново», розділ 2 — швидкісне шосе «Велико-Тирново — Шумен»);
— Тунель під Шипкою;
— швидкісна магістраль «Русе — Шумен»;
— Розширення західної дуги кільцевої дороги Софії.

У зв’язку з обмеженням фінансування Європейського Союзу поза рамками програми залишаються проекти будівництва швидкісної магістралі Русе — Велико Тирново і Відін — Монтана. Безумовно це справжній сюрприз, так як дорога Відін — Монтана з моменту відкриття «Дунай міст 2» в кінці цього року, дуже необхідна за збільшення вантажного потоку на цій ділянці дороги. Цей проект дуже важливий, і тому він буде переведений в якості резервного в програмі і буде здійснюватися, якщо знайдуться кошти для фінансування.

Для швидкісного шосе Русе — Велико Тирново — Капітан Андрієво будуть шукати приватного інвестора по лінії публічного приватного партнерства.

Залишається відкритим питання, як буде здійснюватися фінансування будівництва автомагістралі «Чорне море» (Бургас — Варна), автобан Кюстенділ — Софія, магістраль «Ріла», яка проходить вздовж Кюстенділ — Дупница — Самоков, що межують з шосе «Тракія» і «Хемус».

Скорочення дорожнього будівництва в Болгарії дуже значне. Це здатне створити досить важку економічну ситуацію в країні, так як буде скорочена економічна програма зайнятості компаній у цій галузі, а це призведе до негативних наслідків на тлі економічного спаду та зростання безробіття. Пошук приватного інвестора для будівництва, так само питання не просте.

Все це може призвести до ще більшого скорочення дорожнього будівництва.