Краси Шрі-Ланки

221

Tweet

Краси Шрі-Ланки

Подорож до піку Святого Адама

В період з грудня по травень паломники вирушають підкорювати пік Святого Адама, висотою 2243 м, або, як його ще називають, Шрі Пада. На вершині гори можна побачити гігантський відбиток ступні, мусульмани вважають, що він належить Адаму, який стояв тут, каючись про свій гріх, скоєний в Едемському саду. Буддисти вірять, що це слід, який залишив Будда під час свого останнього легендарного візиту на Шрі-Ланку, а індуси вважають, що відбиток був залишений Шивою під час його танцю створення світу. Але факт залишається фактом – це загадкове місце приваблює паломників всіх релігій з усього світу вже протягом тисячі років. Вид, який відкривається з гори, змусити повірити в божественні сили навіть самого упертого агностика. Для того, щоб зійти на вершину піку, Вам знадобитися близько 4 дали старт маршруту – в місті біля підніжжя, Даллхоуси.

Не забувайте, що зняти готель ibis варто завчасно.

Помилуйтеся розкішшю Анурадхапури

Не пропустіть можливості погуляти по руїнах Анурадхапури – першої столиці Шрі-Ланки, одного з найважливіших стародавніх міст Шрі-Ланки. Ці приголомшливі руїни, такі, як ступи у формі дзвонів, побудовані з маленьких цеглинок, скульптури і стародавні резервуари з питною водою є свідченням проживання тут розвинутої цивілізації. Місто стало столицею в 380 р. до н. е. і саме тут в наступну тисячу років знаходився центр Сингальської царства. Ці дивні будови були відкриті на початку 19-го століття, і з тих пір вони знаходяться в процесі реставрації. Вони розташувалися на заході і півночі сучасної Анурадхапури. Крім руїн, в місті є чим помилуватися – священне дерево Бо, Тхупарама Дагоба, і незліченні музеї Джетаванарама Дагоба. Кращим способом оглянути всю цю красу є прогулянка на велосипеді.

До речі, збираючись відпочивати, пам’ятайте забронювати португалія албуфейра готелі краще заздалегідь.

Помилуйтеся заходом в кокосової гаю

Шрі-Ланка може похвалитися 1 340 кілометрів узбережжя, і велика частина його вразить Вас своєю красою. Спокійні затоки з пляжами з дрібним білим піском розташовані поруч з зубчастими мисами, в яких хвилі розбиваються об гранітні валуни. Пройдіться кілька кілометрів вгору або вниз по березі, і Ви потрапите в мальовничу рибальське село, де човен, схожа на велике каное, чиє виробництво сягає корінням до цивілізації інків, сохне на березі. Якщо Вам пощастить побувати в регіоні Агангамы або Велигамы недалеко від Матари, самого південного міста Шрі-Ланки, в 160 кілометрах від Коломбо, Ви зможете побачити унікальну пам’ятку – відомих рибалок на ходулях.