Контейнерні перевезення морем: якість плюс надійність

233

Tweet

Контейнерні перевезення морем: якість плюс надійність

Море – це головна магістраль минулого, яка не втратила своєї актуальності і сьогодні. Саме морським шляхом сьогодні перевозять велику частину вантажів. А якщо поєднати цей шлях з контейнерами, то замовник отримає надійний і доступний спосіб доставки.

Морські контейнерні перевезення дозволяють добре зекономити кошти вантажовласника, однак вони відмінно підходять тоді, коли вам не потрібна термінова доставка. В іншому випадку слід вибрати інший тип транспорту.

Використання контейнерів в якості багаторазової тари дуже вигідне і зручне. У першу чергу тим, що вони передбачають вживання стандартизованого навантажувального обладнання і кріплень. Доставку здійснюють спеціальні швидкохідні контейнерні суду, наступні за графіком. Це дозволяє точно спрогнозувати час відправки товару і його прибуття.

Експедирування контейнерів по морю передбачає ряд послуг, які спрямовані на забезпечення максимально якісного та швидкого перевезення будь-якого вантажу. Тому експедиторські контори часто пропонують своїм клієнтам наступне:

  • доставку вантажу в порт та внутрішньопортове експедирування;
  • перевезення товару за схемою «двері-двері»;
  • доставку небезпечного вантажу, наприклад отрутохімікати, нафта, вибухові речовини. В такому випадку використовується спеціальний контейнер і товар страхується від всіх ризиків;
  • транспортування великогабаритних товарів, а також дрібних партій вантажу;
  • супровід та моніторинг товару по всьому шляху слідування, оперативне вирішення виникаючих проблем та узгодження з замовником подальших заходів;
  • оцінку вантажу та його страхування від форс-мажорних обставин.

Таким чином, можна відзначити, що морські контейнерні перевезення є оптимальним рішенням для всіх випадків (крім тих, коли необхідна термінова доставка і авіаперевезення вантажів). Вони поєднують в собі такі характеристики, як: надійність, мінімальні витрати, гарантія збереження вантажу в будь-який час року і при будь-якій погоді, короткий час доставки, можливість транспортувати будь-який товар в різних кількостях і при будь-яких розмірах. Ось чому практично в кожній експедиторської контори вам запропонують саме цей вид перевезення.

Слід лише правильно вибрати експедитора, який запропонує вам більш цікаві умови за вартістю і якістю, а до того ж візьме на себе всі організаційні питання про доставку.