Контейнери 20 футів

257

Tweet

Доставити вантаж у будь-яку точку світу швидко і надійно допоможуть міцні контейнери. Конструкції відрізняються місткістю і розмірами. Найбільш затребуваними вважаються контейнери 20-футові.

Це міцні конструкції, що мають сталевий каркас і металеву обшивку з гофрованого заліза. Сучасні механізми замків дозволяють уберегти вантаж від крадіжки або злому. А система кріпильних елементів, допомагає надійно з’єднати контейнери і встановити на будь-який транспортний засіб.

Дане обладнання відмінно підходить під складські приміщення, дачні будиночки, тимчасові житла. При якісному переобладнанні, така конструкція прослужить довгі роки. Вартість подібної споруди в рази менше капітального приміщення. Важливим фактом є можливість переміщати контейнери по території і встановлювати в потрібному місці.

Різновиди контейнерів 20 футів:

  • універсальний сухогрузный контейнер для зберігання і транспортування негабаритних вантажів – Dry Cube

  • контейнер для насипних вантажів, без верху – Open Top

  • контейнер для перевезення високою великогабаритної техніки, має збільшену висоту – High cube

  • контейнер-рефрижератор, з контрольованим температурним режимом для перевезення швидкопсувних продуктів

Завдяки компактному розміру, 20-футовий контейнер використовується як універсальна тара і перевозиться будь-яким видом транспорту. Його невелика вага підходить навіть для повітряних вантажоперевезень.

Розміри контейнера 20 футів:

  • висота – 2 м 59 см

  • ширина – 2м 43 см

  • довжина – 6 м 58 см

Міцність конструкції обумовлена використанням якісних сталевих каркасів і сталевих профільних листів, покритих двома шарами антикорозійного грунту. Поверх ґрунтового шару наноситься два шари атмосферостійкого ПВХ-покриття. Нижня частина контейнера виконана з пресованої фанери чи шпунтованої дошки, просоченою антисептичним засобом, що оберігає підлогу від гниття.

Конструкція надійна і герметична, завдяки чому товар захищена від негативних впливів природних факторів – снігу, дощу, прямих сонячних променів. При бажанні з декількох контейнерів можна спорудити комфортний модульний будиночок з усіма комунікаціями. Все більшу популярність набувають невеликі модульні поселення, як альтернатива капітального будівництва. Головною перевагою подібних жител є проста і швидка збірка приміщення і можливість переміщення на далекі відстані.