Конференція ACEA

327

Tweet

Конференція ACEA

У цьому році щорічна конференція Європейської асоціації виробників автомобілів (ACEA),присвячена сектору важких транспортних засобів, відбудеться 16 лютого.

Тема цього року, яка буде основною на конференції — скорочення викидів вуглекислого газу на автомобільному транспорті. Крім безпосередньо вантажних транспортних засобів, на конференції будуть обговорені питання в секторах, які мають прямий зв’язок з автомобільним транспортом: причепів і напівпричепів, виробництва альтернативних видів палива, компоненти для транспортних засобів, транспорт і логістика, інфраструктура – всі вони мають важливу роль для рівня вуглекислого газу, який виділяється з автомобільного транспорту.

Ґрунтуючись на результатах незалежного дослідження, яке почалося в минулому році, ACEA працює в партнерстві з 15 зацікавленими сторонами для того, щоб оцінити весь потенціал для комплексного підходу у вирішенні проблеми викидів вуглекислого газу. Щорічна конференція ACEA дасть можливість доповісти про результати цього дослідження, а також визначити кращі спільні рішення, щоб задовольнити амбіції Європейського союзу щодо зміни клімату.

Під час конференції будуть виступати Мартін Лундстед, президент і виконавчий директор Volvo Group, який в 2016 році і займає посаду президента підрозділу комерційних автомобілів Європейської асоціації виробників автомобілів (ACEA), а також П’єр Гавкають, президент бренду Iveco.