Комплексні поставки обладнання аеровокзального

227

Tweet

Комплексні поставки обладнання аеровокзального

Не секрет, що замовити хороше обладнання неважко, набагато складніше зробити так, щоб все працювало безвідмовно як єдина система. Для цього важливо, щоб транспортування, монтаж, інструктаж і гарантійне обслуговування проводилося належним чином фахівцями високого рівня.

Ніхто не стверджує, що при монтажі устаткування, купленого в різних постачальників, обов’язково виникнуть неприємності. Однак досвід показує, що найчастіше можна зіткнутися з наступними типовими проблемами.

По-перше, можуть виникнути проблеми з інтеграцією. Наприклад, практика показує, що замовляючи в різних місцях багажну систему (http://www.wekey.ru/aeroporty/sistema-obrabotki-bagazha-motion06) і стійки реєстрації, у 3 з 5 випадків виникають проблеми з їх сумісності. Варто помилитися лише на пару сантиметрів при оформленні замовлення і доведеться переплачувати і переносити термін здачі об’єкта.

Працюючи з постачальником комплексних послуг, ви заплатите тільки за високоякісне обладнання. Всі узгодження і оформлення специфікацій зроблять фахівці, і якщо виникнуть які-то помилки і з’являться додаткові витрати – вони ляжуть на постачальника комплексних послуг.

По-друге, може постати питання про гарантійному обслуговуванні. Гарантію на обладнання зможе надати будь-постачальник. Але коли виникнуть проблеми з спільною роботою интроскопов і багажних систем – аеропорту доведеться розбиратися з цим самостійно. І, зрозуміло, платити.

Тільки постачальник комплексних послуг може надати додаткову гарантію на сумісність всього поставленого устаткування і тим самим гарантувати, що аеропорт буде бездоганно функціонувати як єдина система.

І, нарешті, по-третє, замовляючи комплексного обладнання у постачальника, Ви отримуєте єдине керівництво проектом. Замовляти у різних постачальників може здаватися дешевше і ніби як це надає велику свободу вибору. Але в реальності, замовник змушений додатково оплачувати роботу декількох проектних менеджерів, а їх час може обійтися недешево.

Наприкінці хотілося б зазначити, що рідко буває, що всі помилки відбуваються одночасно, але які-то з цих помилок виявляються практично завжди, і вони можуть обійтися в десятки, а то і в сотні тисяч євро. Комплексні поставки, які в Росії здійснює компанія ТОВ «Ві Кей Консалтинг», у свою чергу, можуть нівелювати цей ризик і гарантувати, що аеропорт буде бездоганно функціонувати як єдина система.