Компанія WABCO стала постачальником JMCH

233

Tweet

Компанія WABCO стала постачальником JMCH

Створення сучасних систем гальмування для вантажної техніки є найважливішим напрямком роботи всіх без винятку світових виробників.

WABCO, один з провідних у світі постачальників систем та інноваційних технологій для забезпечення безпеки і ефективності роботи автомобілів, оголосила про укладення низки довгострокових контрактів з JMCH (Jiangling Motors Corporation Holding). Компанія JMCH базується в Китаї і є визнаним виробником важких транспортних засобів.

Контракти пов’язані з поставкою дискових повітряних колісних гальмівних механізмів, рукавів високого тиску — http://www.ru.all.biz/rukava-vysokogo-davleniya-bgg1003621 , WABCO, а так само звичайних гальмівних кранів, запасних частин і механізмів, які обслуговують подібні системи та інші компоненти для гальмівних пристроїв.

Ринок даного виду техніки знаходиться на значному підйомі, так як виробництво вантажної техніки явно вийшло з кризи і рівень продажів вантажівок зростає постійно вже 23-ий місяць поспіль в Європі і світі.

Поставки WABCO спрямовані в основному на два нових окремих платформ JMCH, які застосовуються в різних марках вантажної автомобільної техніки в середніх і важких вантажних автомобілях. Серійне виробництво транспортних засобів повинно початися в найближчі три роки на китайському ринку, як очікується, почнеться і експорт в Південно-Східну Азію.

Особливе значення дані механізми будуть мати для автомобільних перевезень різного роду вантажу, який вимагає особливої обережності. Це насамперед побутова техніка, меблі, посуд і практично все, що ви зможете побачити, пройшовшись по посиланню.

В основі підписаних договорів стали високо рентабельні кінцеві рішення, які WABCO Китай пропонував за останні роки компанії JMCH.

У контрактах передбачена поставка інноваційних передових рішень, таких як повітряні дискові гальма MAXX™. Відмінний і компактний цей гальмівний механізм вбудовується без проблем в повний розмір від 17,5 до 22,5 дюйма середніх і важких вантажівок. Висока ефективність роботи механізму дозволяє значно підвищити безпеку автомобільних перевезень за рахунок підвищення ефективності роботи гальмівної системи. Особливо це важливо в критичні моменти роботи вантажівки і при запобіганні аварійної ситуації. Дані характеристики надійності дуже високо оцінюють сучасні покупці такої техніки. Це дозволяє значно збільшувати продажу на ринку.