Компанія Über замахнулася на логістику експрес

249

Tweet

Компанія Über замахнулася на логістику експрес

Активне освоєння ринку доставки товарів і надання послуг експрес веде до створення новітніх систем взаємодії між відправником і одержувачем вантажу. Компанія Über в цьому бізнесі робить перші, але впевнені кроки, які допоможуть компанії стати глобальним оператором на ринку експрес доставки.

Використовувати новітні інформаційні платформи компанії зможе і кур’єр Київ і представник цієї професії в будь-якій точці світу. Компанія завоювала ринок надання послуг таксі вже досить в багатьох країнах і регіонах і тепер хоче поширити цей досвід і на ринок доставки вантажу.

В даний момент компанія зайнята пошуком партнерів. Всі шанси для співробітництва в цій області мають подібні ресурси «HeadHunter», які несуть професійну інформацію для представників, які перебувають у пошуках роботи в галузі кур’єрської служби або подібних напрямках. Зовсім скоро компанія опублікує список своїх партнерів. Тут буде представлена не тільки база найбільших рітейлерів, брендів, але і більш дрібні компанії, що ведуть бізнес у цій галузі. Створення невеликим гравцям власних інтернет вітрин є пріоритетним завданням компанії, так як допоможе залучити в роботу велику кількість потенційних партнерів, які зможе об’єднати інтернет павутина. Так само велика кількість гравців буде позитивно впливати на якість надаваних послуг транспортної логістики через високу конкуренцію.

Вже зараз успішно розвиваються проекти по доставці вантажу по системі «день-в-день», використовуючи потужності кур’єрської служби Über. Далі відповідне інтернет додаток буде використовуватися всіма гравцями онлайн рітейлерів. Це дозволить зробити послуги більш масовими. Територіальні обмеження будуть тільки на початку, а далі планується перерости в глобальну логістичну систему.

Дуже важливо відзначити, що більшість операторів у сфері експрес доставки концентруються в Східній Європі. З цією метою тут створюються сучасні логістичні комплекси, які працюють на основі останніх технологічних розробок в цій області.