Комфорт при використанні мотоцикла

282

Tweet

Комфорт при використанні мотоцикла

Сьогодні ми майже не здатні уявити наше життя без техніки, і транспорт перестав бути предметом розкоші, ставши банальним засобом пересування. Однак серед мільярдів водіїв чимало тих, хто чотирьом колесам все ж воліє два, і сміливо мандрувати дорогами країни на мотоциклі. Але для того, щоб подорож було безпечним і приємним, необхідно дотримуватися певні правила, про які ми і поговоримо.

Не подумайте, ми не будемо обговорювати ПДР або і так всім зрозумілу обов’язок стежити за «нутрощами» техніки. Сьогодні ми спробуємо поговорити про мотоэкипировке. За цільовим призначенням екіпірування поділяється на туристичну і спортивну. Туристична розрахована на максимальний комфорт, спортивна – на свободу дій і ударостійкість. Ми поговоримо про перший тип – екіпірування для мандрівників.

Вся верхня одяг представлена тим, в чому зручно і приємно людині. Тут справа смаку, однак варто пам’ятати, що поїздки часто проходять під палючим сонцем або проливними дощами, з цього одяг повинен бути практичним, і здатної перенести різні негаразди.

Далеко не в кожному мотоциклі передбачений об’ємний багажник, куди вмістилися б усі речі навіть порівняно коротку поїздку. За цього варто згадати про моторюкзаки (http://www.spbmoto.ru/catalog/luggage/), які своєю конструкцією забезпечують максимальну свободу дій як під час їзди, так і при ручній транспортуванні, і до всього іншого можуть похвалитися немалої місткістю. Такі рюкзаки водонепроникні і багатофункціональні в тому плані, що в них можна сміливо перевозити навіть електротехніку.

Зараз, з великою кількістю мотелів і можливістю просто зняти на ніч кімнату багато хто просто забули, що таке спати під відкритим небом. Але любителі все ж залишилися. В такому разі не забувайте про те, чим ховатися, розвести вогонь, і що приготувати, адже такий активний відпочинок не малого варто. Не забудьте про моточехлы (http://www.spbmoto.ru/catalog/bikecovers/), адже ваш залізний кінь страждає від природних умов не менше вашого.

І, можливо, банальне, але не менш важливе – гроші. Заправивши повний бак і перевіривши мотоцикл, багато вирішать, що тепер їх не зупинить ніщо… крім дядька з смугастим жезлом. Звичайно ж, потрібно просто дотримуватися правила, але в житті бувають різні ситуації, чесні і корисливі люди, тому, щоб не потрапити в халепу, краще не скупіться.

Ми коротко оглянули головні принципи подорожей на двох колесах, і як бачите, нічого складного або фінансово витратного немає, оскільки головне – бажання!