Interstate представила до 2016 року дві нові вантажні шини

229

Tweet

Продовжуючи поповнювати свою модельну лінійку вантажних шин, компанія Interstate внесла в родину бренду Sierra дві нові розробки для важких великогабаритних перевізників. Моделі Sierra SR526 і Sierra SR805 мають орієнтацію на європейський ринок, розбавляючи ринок пропозицій вигідним поєднанням ціни і якості.

Віце-президент компанії високо оцінює перспективні Interstate на ринку Європи, виходячи з одержуваних відгуків на фірмову продукцію. Шини для вантажівок від цього бренду отримують позитивні відгуки не тільки з боку простого населення, але і експертів-драйверів, які представляють відомі і добре читаються журнали, де друкуються тести автошин. Є ще одна причина популярності, зокрема того ж бренду Sierra – моделі цієї торгової марки отримують концептуально закладену довговічність і здатність до відновлення, що знаходить все більшу затребуваність в нинішніх умовах. Дистрибуційна мережа, яка реалізує товари під лейблом Sierra, тільки розширюється, пропонуючи європейським водіям великогабаритного транспорту цілих 9-ть серій лінійки, що виходять в 60 розмірностях.

Новинками цьогорічного сезону стали Sierra SR526 і SR805. Перша з шин являє собою продукцію, позначену знаком M+S і виходить в двох розмірних величинах, 13R22.5 і 315/80R22.5. Вироби SR526 чудово почуваються і на снігу, і на грязі (відповідаючи маркуванні), і на піщаному ґрунті, де допомагають тримати зчеплення великі шашки з особливими фігурними надрізами на їх поверхні. Дані вантажні шини мають розширену область металлокордного брекера, що в свою чергу дозволяє їм бути міцніше і володіти хорошим ресурсом. Малюнок моделі адаптований на оперативне эвакуирование не тільки опадів, але і каменів.

SR805 від Interstate – це причіпні автошини, що виходять в розмірностях 385/65R22.5, 425/65R22.5, 385/55R22.5, а також 445/65R22.5. Моделі мають сертифікат SmartWay, позначає відповідність сучасним еко-стандартам, прийнятим у відношенні гумової продукції в США. Маркування у цій серії така ж, M+S, що робить можливим використання виробів на колесах в зимовий період. Нові методики проектування допомогли звільнити шину від раннього зносу, зробили довший життєвий цикл, поліпшили коефіцієнт легкості кочення і за рахунок компаунда ISST винахід не має схильності до зайвих витрат енергії.

Незабаром дві перераховані серії з’являться на ринку, поки ж Interstate будує великі плани щодо готується виставки Reifen 2016 року, що пройде в німецькому Ессені і допоможе компанії далі просувати свою продукцію за допомогою успішних рекламних презентацій.