Інноваційні технології логістики

272

Tweet

Бельгійська компанія Manuport Logistics, яка є частиною компанії Euroports, використовуючи нові ІТ-рішення, будить прагнути поліпшити рівень якості логістичних послуг на море.

Інноваційні технології логістики

Транспортна компанія, що перевозить вантажі морем, повітряним та наземним транспортом, діє спільно з розгалуженою мережею операторів — партнерів по всьому світу.

Для полегшення своїм клієнтам Manuport Logistics як природного продовження транспортної логістики включило GLN (Global Logistics Network) і електронні рішення Ocean eBoking Solution (OES). Додаток дозволяє здійснювати електронне бронювання для перевезення вантажів по морю.

Програмне забезпечення дозволяє провести оптимізацію операцій у режимі реального часу. Воно характеризується покращеним інтерфейсом, який представляє підтвердження і управління замовлень між експедиторами, вантажовідправниками, морськими перевізниками та їх агентами. Розробником проекту є світовий лідер в області логістичних технологій Descartes Systems Group. Компанія дуже задоволена, що її досвід в інноваційні технології логістики допомагають компаніям, таким як Manuport, конкурувати і розвиватися на найвищому рівні.