Гігант транспортної логістики

247

Tweet

Гігант транспортної логістики

Росія, Білорусія і Казахстан в залізничній галузі на паритетних засадах створять логістичний спільне підприємство (СП) на суму більше $ 2 млрд.
Кожна із сторін може зробити внесок у створення нової організації з транспортної логістики у вигляді контейнером, автомобілів, терміналів. Згідно з проектом по створенню єдиного логістичного оператора, ВАТ «РЖД» дозволить собі внести кошти на першому етапі об’ємом 50% плюс одна акція ВАТ «ТрансКонтейнер», а Білорусь і Казахстан будуть платити свою частку у новому спільному підприємстві майном або готівкою. «Казахстан темір жоли» (КТЖ) може внести в спільне підприємство активи своїх 100-відсотково дочірніх компаній «Казтранссервіс» і «Кедентранссервіс» ( КТС 67% належить «ТрансКонтейнер», 33% належить КТЖ). Тим не менш, КТЖ для цього необхідно реалізувати опціон на покупку 17% КТС.

Білорусія може внести термінал логістичного оператора може в Бресті і близько трьох тисяч залізничних платформ.

Вартість одного логістичного оператора буде більш ніж $ 2 млрд.

В основі нового логістичного оператора може стати дочірня компанія РЖД — » РЖД ” Логістика». Ця компанія ще не має активів і займається організацією логістичних послуг. Тим не менш, є кілька варіантів для цього проекту. «РЖД Логістика» може або провести додаткову емісію акцій, які потім викуплять спільні учасники підприємства або викупити частку в активах кожної із сторін, які беруть участь у залученні коштів з подальшим розподілом часткою в його капіталі.

Говорячи про терміни створення спільного підприємства, можна сказати, що це може зайняти не менше одного року. Крім того, згідно з домовленостями учасників буде сформована єдина система розрахунків і оформлення тарифів на послуги.

В майбутньому РЖД може внести додаткові кошти, а також участь у спільному підприємстві буде відкрито для інших країн: Україна, країн Балтії та інших. Однак, ці наміри були розглянуті раніше, остаточна схема спільного підприємства може бути дещо іншою.

Міжнародна транспортна доставка з Болгарії до Росії.