Гебрюдер Вайс з новим рішенням мультимодальних

265

Tweet

Гебрюдер Вайс з новим рішенням мультимодальних

Австрійська логістична компанія Гебрюдер Вайс розробила нове мультимодальное транспортний рішення від Туреччини до Литви — між Балтійському морем і Стамбулом.

Основи нового сервісу були закладені у відповідності з угодою між Гебрюдер Вайс та Державними залізницями Литви ще в 2015 році, але нова пряма транспортна лінія була додана офіційно в портфель послуг компанії в січні 2016 року.

Гебрюдер Вайс пропонує різні мультимодальних альтернативи для морських перевезень через Середземне море і Атлантичний Океан. Представники компанії стверджують, що нова можливість — це 11 денну подорож між Туреччиною і Балтикою, це майже в два рази швидше. Залізничний маршрут займає 1734 км і проходить через основні хаби в південно-Східної і Східної Європи. Особливо варто відзначити доставки в Київ і Мінськ, що безпосередньо вплине на ціни і каталог на жалюзі.

Типовий для півночі транспорт буде обслуговувати турецький потік товарів, завантажених в перший раз на морі, від Стамбула до порту Одеси в Чорному морі. Звідти вантаж буде перевантажений на залізницю і поїде до Клайпеди через Київ, Мінськ та Вільнюс. Остаточний розподіл буде здійснюватись за допомогою автомобільного вантажівки.

За даними компанії транспортна послуга хороша в обох напрямках — як для імпортерів і експортерів з Литви, так і для трейдерів зі Скандинавських країн, України і Росії. Воїслав Йевтич, регіональний менеджер Air&Sea Гебрюдер Вайс — Азія, підтвердив це, додавши, що новий залізничний вузол може обслуговувати клієнтів з усіх країн, розташованих між Босфором і узбережжям Балтійського моря.