Gebrüder Weiss з позитивним річним балансом

307

Tweet

Gebrüder Weiss з позитивним річним балансом

У 2015 фінансовому році міжнародна транспортна та логістична компанія перевершила результати попереднього року і успішно розширила свої позиції на багатьох ринках і в багатьох галузях промисловості. Із зростанням на 3% концерн досяг нетто-обороту в 1,28 млрд. євро (2014: 1,24 млрд. євро).

„Незважаючи на загострилися економічне становище в Європі з інвестиціями в обладнання, продукти і персонал ми продовжили більш сталий розвиток, ніж у попередні роки, і з допомогою інтелектуальних логістичних рішень, ми створили певну додану вартість для наших клієнтів. Ми дуже задоволені результатом“, підводить підсумок Вольфганг Нийснер, голова ради Gebrüder Weiss. Частка власного капіталу зросла до 56,7%, що забезпечує значну незалежність компанії від кредитних організацій (2014: 54,3 відсотка).

Обсяг інвестицій до 2015 року склав 53,75 млн. євро (у 2014 році: 56,4 млн. євро). Крім збільшення ефективності роботи філій в Центральній і Східній Європі, Gebrüder Weiss посилює сферу дії в Азії. Компанія відкрила новий логістичний термінал в Сінгапурі, і разом з дочірніми підприємствами в Дубаї і Шанхаї закрила географічні ніші на азіатському континенті.

„Ми пропонуємо клієнтам в Азії логістичні послуги у відповідності з тими ж високими стандартами якості, як європейські, в поєднанні з характерними для регіону ноу-хау“, — каже Вольфганг Нийснер. Прикладом цього є спільне підприємство Gebrüder Weiss Automotive Logistics, яка з моменту свого заснування в кінці 2014 року є провідним постачальником логістичних послуг (LLP) для безлічі міжнародних постачальників і виробників автомобілів в Китаї.

Логістичний експерт вітає і постійно зростаючу онлайн-торгівлю, з розширенням своїх рішень з eFulfillment в різних країнах центральної та Східної Європи. В ході цього зростання Gebrüder Weiss також зміцнила свої послуги доставки на будинок (B2C), посилила ефективність роботи в командах по двоє і монтаж меблів.

Бізнес-напрямку наземного транспорту і логістики, збільшення обороту на 3,9% до 857,7 млн. євро (2014: 825,8 млн. євро). У 2015 році бізнес-напрямок Air & Sea повідомило про зростання на 2% з обігом 293,9 млн. євро (2014: 288,1 млн. євро). У напрямку з доставки посилок, послуг (CEP) і New Business оборот вдалося збільшити на один відсоток.

У минулому році концерн зробив вирішальні зміни в напрямку його розвитку в глобальному управлінні ланцюгами поставок. „Для того, щоб використовувати повністю можливості оптимізації для наших клієнтів, ми повинні поглянути на складну ланцюг створення доданої вартості і забезпечити підтримку з допомогою ефективного консультування, планування та матеріально-технічного ноу-хау“, стверджує Вольфганг Нийснер.

У 2016 році Gebrüder Weiss має намір додатково зміцнити свої позиції в Центральній та Східній Європі, а також в проекті шовкового шляху з Китаю і на інших ринках за океаном.