Форум складської логістики

265

Tweet

Форум складської логістики

Міжнародна виставка складського обладнання (The International Materials Handling Exhibition/IMHX), яка пройде з 19 по 22 березня в NEC, Бірмінгем, спрямоване на те, щоб показати все, що створено за останній рік в технологіях складської логістики. Реєстрації на захід вже йде повним ходом на сайті організаторів.

У форумі очікується участь понад 400 експонентів, багато з яких будуть використовувати шоу-рум як сцену, на якій презентують свої новітні продукти та послуги. За словами організаторів, відвідувачі можуть безкоштовно відвідувати семінари, інноваційні продукти, живі демонстрації та конкурси з призами. Широко будуть представлені представники Китайських компаній, так як вантаж з Китаю є основою для роботи на більшості складів логістики. Більш детально тут.

Одним з основних моментів виставки IMHX буде конференція «Високі досягнення логістики», в ході якої будуть проведені серії семінарів на стратегічному рівні, які будуть проводитися визнаними експертами в цій області. Частина програми конференції включає обговорення тематичних досліджень логістики, презентацій, демонстрації кращих практичних показників у сфері логістики.

У виставковому залі номер 17 буде розташована Академія BITA, яка працює спільно з Bristol College. Мета полягає в тому, щоб об’єднати талановитих молодих людей і представників компаній, які шукають перспективних і талановитих співробітників. Вперше в IMHX буде створена окрема зона UKWA 3PL, де відвідувачі можуть у спокійній і затишній атмосфері проводити ділові зустрічі з клієнтами і постачальниками.