FESCO відкрила нову лінію в Росії

459

Tweet

FESCO відкрила нову лінію в Росії

Вантажоперевізник FESCO дав старт новому маршруту залізничної доставки вантажів у контейнерах. На цей раз склади відправляються від Владивостока до московського Ховрино. Перший поїзд відправиться в точку призначення вже на початку лютого — згодом складу FESCO Moscow Shuttle Khovrino (FMSKh) буде відправляти контейнери з найбільшого далекосхідного міста до станції Жовтневої ЖД один раз в тиждень, період транзиту складе 10 днів.

В першу чергу FMSKh орієнтований на доставку вантажів з портових комплексів Південно-Східної Азії, що прямують через Владивостоцький морський торговий порт — до маршруту допускаються вантажі як у фірмових контейнерах FESCO, так і в контейнерах компанії-відправника. Крім цього, буде здійснюватися транзит вантажів, сформованих безпосередньо в регіонах Далекого Сходу.

Новий транспортний сервіс буде корисний для вантажовідправників, які потребують перевезеннях формату внутритаможенного транзиту, і доповнить вже діючі маршрути FESCO Moscow Shuttle до станцій Купавна і Силікатна Московської залізниці. Поповнення списку станцій, що здійснюють прийом вантажів, дозволяє оптимізувати логістичні ланцюжки з допомогою залучення потужностей трьох ключових столичних терміналів вантажопереробки — на сході, півдні і півночі Москви.

Група транспортних компаній FESCO має в своєму складі ресурси залізничної, портової та інтегрованої логістики — комплекс активів дозволяє фахівцям у сфері вантажоперевезень вибудовувати конкурентноспроможні інтермодальні ланцюжка доставки з застосуванням режиму «від дверей до дверей». В загально складності під управлінням FESCO сконцентровані оператор залізничних перевезень «Трансгарант», морський торговельний порт Владивостока, половина пакета цінних паперів власника фітингових платформ «Російська трійка», а також контейнерний парк у складі близько 36 000 одиниць, 22 транспортних і 4 криголамних судна.