Експрес-хаби відзначили значне зростання в 2015 році

242

Tweet

Експрес-хаби відзначили значне зростання в 2015 році

2015 рік увійде в історію європейської логістики, як рік серйозного зростання експрес-доставки вантажу і широкими планами щодо розвитку цього перспективного сектору транспортної логістики. Відкриті і продовжують будуватися численні складські хаби по всій Європі, а найбільші гравці але цьому ринку наввипередки оголошують про амбітні плани по створенню сучасної логістичної інфраструктури в цій області.

Вельми перспективним, на погляд BGLOGIST, виглядає поєднання міжнародних автомобільних перевезень — deltalogistics.it, з авіаційними базами консолідації вантажів. Така модель роботи дуже ефективна при невеликих відстанях між пунктами логістики і збільшує збирання вантажу.

Аеропорт Лейпциг/Галле встановив новий рекорд вантажних обсягів в 2015 році, причому одинадцятий рік поспіль. Аеропорт обробив 988 240 тонн вантажу, це на 8,5% більше, ніж у 2014 році.

За грудень місяць зростання, який аеропорт зазначає — 10,3%, в порівнянні з тим же місяцем в 2014 році, що є абсолютним рекордом в історії компанії.

Аеропорт Кельн-Бонн в західній частині Німеччини, де знаходяться логістичні платформи компаній UPS і Fedex, також можуть похвалитися найуспішнішим роком в його історії. Товари, які пройшли через аеропорт, збільшилися на 0,4%, або всього 758 00 тонн, порівняно з 754 000 тонн в 2014 році.

Аеропорт Льєж у Бельгії, де TNT має свої бази, також відзначив серйозний ріст — 650 000 тонн вантажів, збільшившись на 10%.

Так само необхідно відзначити, що в Європі відмічений значний підйом перевезень автомобільним транспортом, який обслуговує експрес доставки. В першу чергу це пов’язано із зростанням інтернет продажів, які значно стимулюють розвиток. За оцінками експертів, зростання в цьому сегменті логістики буде тривати найближчі 10 років. Для створення сучасної інфраструктури в цьому напрямі необхідні значні інвестиції, які в Європі, значною мірою, покриваються приватними компаніями.