Експедирування вантажів — складові успіху

232

Tweet

Експедирування вантажів – складові успіху

Що собою являє експедирування вантажів? Що воно в себе включає і чому дана послуга сьогодні є вельми актуальною?

Під терміном експедирування (http://www.agrokazan.ru/expedirovanie/) розуміється повне супроводження вантажу, починаючи від моменту його завантаження у відправника і закінчуючи його доставкою одержувачу. При цьому дане супровід вантажу не обмежується виключно перевезенням, включаючи в себе весь спектр додаткових операцій.

В першу чергу, мова йде про підбір необхідної техніки для перевезення. Пов’язано це з тим, що вантажі можуть мати різні габарити і різну ступінь небезпеки, що вимагає використання спеціальної техніки, а також оформлення всіляких дозвільних документів.

Другим питанням, вирішити який дозволяє експедирування, є оформлення згаданих вже вище документів. Йдеться тут не тільки про стандартних товарно-транспортних накладних, але і про дозволи на перевезення (якщо необхідно виконати великогабаритні перевезення), документи для митного оформлення і так далі (http://www.agrokazan.ru/negabarit.html).

Третім питанням, яке необхідно вирішити організації або фахівця, що займається супроводом вантажу, є опрацювання найбільш оптимального маршруту перевезення та підбір транспорту. Це дуже актуально при здійсненні зовнішньої торгівлі, коли може здійснюватися мультимодальне перевезення, з допомогою, наприклад, морського і автомобільного транспорту. В даному випадку, супровід вантажу включає в себе вирішення всіх внутрипортовых питань (проведення всіх необхідних вантажно-розвантажувальних робіт, організація зберігання і так далі).

Четвертим важливим моментом, який обов’язково включає супровід вантажу, є регулярний контроль його місцезнаходження та оперативне вирішення всіх організаційних питань і труднощів. Мова тут йде про своєчасну сплату митних платежів, послуг порту, оперативної розвантаженні і так далі. Все це дозволяє до мінімуму скоротити термін постачання товару до замовника, а також знизити витрати на це за рахунок відсутності простоїв транспорту.

В результаті, можна з упевненістю говорити про те, що така послуга як супровід вантажу вимагає наявності великого обсягу знання в різних сферах, тому дані фахівці завжди в ціні. Крім цього компанії, що спеціалізуються на наданні подібних послуг, мають у своєму штаті кілька фахівців, кожен з яких займається своїм напрямком. Все це дозволяє значно прискорити процес доставки та оформлення вантажу, що, в кінцевому, підсумку, дає реальну можливість заощадити чимало грошей замовнику, знявши з нього величезна кількість турбот і проблем.