DPD лідирують в Росії

416

Tweet

DPD лідирують в Росії

У Росії підведені підсумки національного рейтингу операторів логістики в минулому 2014-му році — лідером у напрямку кур’єрської експрес-доставки була визнана компанія DPD. Експертна комісія охарактеризувала російське відділення міжнародного логістичного оператора як зразок динаміки розвитку, надійності та високого рівня надання послуг. DPD в Росії є щорічним учасником рейтингу з моменту його першого оголошення і вже багато разів займала його перші позиції в різних номінаціях. Успішно працює компанія і в Європі.

Глава російського відділення DPD Андрій Майоров зазначає, що для компанії лідерство в такому значимому рейтингу означає багато — це ознака добре стабільно розвивається і налагоджено працюючого бізнесу з правильно обраними орієнтирами. Керівник пообіцяв, що DPD і надалі планує утримувати високу планку якості своєї діяльності.

Для участі в рейтингу відбираються організації транспортної логістики, показують динамічні показники зростання. Втім, також для членів комісії є важливими такі показники, як відкритість роботи, стабільність позицій на ринку, висока якість та актуальність пропонованих послуг, наявність власної високорозвиненої інфраструктури, ступінь впізнаваності рекламованого бренду і бездоганна репутація серед клієнтів. Фахівці визнають, що рейтинг став об’єктивним і викликає довіру дослідженням вітчизняного ринку логістичних послуг.