Доставка товарів з Китаю авіа транспортом

255

Tweet

Доставка товарів з Китаю авіа транспортом

Повітряне сполучення більш ніж привабливо, якщо мова йде про швидкій доставці вантажу. Очевидно, що авіаперевезення з Китаю дозволяють доставляти товари одержувачу набагато швидше, ніж це можливо при будь-якому іншому способі транспортування.

Тим не менш, цей спосіб по ряду причин не завжди доступний для компаній, що здійснюють зовнішньоторговельні операції. Наприклад, якщо товар дуже важкий, перевезення літаком не прийнятна і слід шукати інші рішення. До того ж це найдорожчий спосіб доставки товарів з Китаю оптом.

Для малих партій товару і пробних замовлень такий спосіб перевезення вибирається досить часто. Також можна розбивати на кілька партій великий оптовий замовлення.

Порядок авіа доставки товарів з Китаю оптом

  • Партія товару перевозиться на склад китайської компанії.
  • Проводиться митне оформлення вантажу.
  • Вантаж маркується.
  • Проводиться транспортування.
  • Здійснюється митне оформлення в пункті прибуття.
  • Виконується доставка замовникові.

Процедура доставки з використанням авіатранспорту досить складна, тому щоб уникнути ризиків і в цілях економії часу рекомендується довіряти вирішення всіх організаційних питань, включаючи логістику і митне оформлення фахівцям. Сьогодні наданням комплексних послуг по супроводженню вантажів від постачальників з Китаю пропонують багато фірм.

Робота з транспортно-логістичними компаніями

Такі організації допоможуть вам здійснити транспортування на максимально вигідних умовах – оперативно і економно, адже для них авіа доставка товарів з Китаю оптом здійснюється за схемою, напрацьованої роками.

Особливо бажано звертатися до послуг фахівців, якщо ви хочете замовити комбіновані перевезення – тобто, крім літака використовувати і інші види транспорту. В цьому випадку вам неодмінно потрібно буде складати логістичну схему для того, щоб вантаж був доставлений максимально оперативно і з найменшими витратами. Найкращим чином вирішити поставлену задачу зуміють саме професіонали.

Таким чином, авіа доставка вантажів з Китаю – це швидкий і простий спосіб отримати замовлену партію товару. Але щоб уникнути помилок і непорозумінь, запобігти фінансові втрати і проблеми з законом, звертайтеся для її організації до фахівців, які мають велику практику роботи в області супроводу зовнішньоторговельних операцій.