До електронного транзитному декларуванню приєднався Іркутськ

222

Tweet

До електронного транзитному декларуванню приєднався Іркутськ

У Росії триває оголошений федеральним митним відомством експеримент, суть якого полягає в переході відділень митниці на електронну реєстрацію товарних декларацій. Про успішне приєднання до проекту іркутської митниці доповіла інформаційна служба підрозділу. Також експеримент оголошений у міжнародному автомобільному пункті пропуску Забайкальськ, що відноситься до митниці Чити.

У разі проведення транзитного митного контролю в електронній формі сторона одержувача вантажу становить транзитну декларацію у вигляді електронного файлу і відсилає її через інтернет разом з необхідними документами в прикордонне митне відділення безпосередньо з точки свого розташування. Важливо, щоб митні документи мали підтвердження цифровим підписом. Перевага такої форми роботи полягає в відсутність необхідності привозити до митного відділенню паперову транзитну декларацію на папері.

На території іркутського відділу митниці взяти участь у новому проекті вирішили перевізники товарів з Китаю в Іркутськ «ГК Автодім». Прискорення та спрощення митного контролю, оптимізація витрат на декларацію своїх вантажопотоків — ось лише деякі з переваг, які компанії дала електронна декларація.