DHL Parcel розширює свою мережу в північній Європі

264

Tweet

DHL Parcel розширює свою мережу в північній Європі

З 1 квітня 2016 року підрозділ бандеролей DHL розширює свою мережу для доставки вантажів у скандинавських країнах, Фінляндії та країнах Балтії.

До кінця 2016 року система буде охоплювати 6500 магазинів і поштових станцій DHL, спільно з фінським поштовим оператором Posti, а також з Bring, дочірньою компанією Posten Norge, норвезького поштового оператора. Всі вони об’єднають сили і разом створять B2C інфраструктуру для доставки бандеролей у скандинавських країнах, Фінляндії та країнах Балтії.

Кооперація вступить в силу з 1 квітня цього року і буде давати можливість DHL, щоб прискорити поставки транскордонних онлайн-замовлень в семи країнах. Розширення є частиною стратегії компанії, щоб розвивати ринок транскордонної електронної торгівлі в Європі і пропонувати клієнтам добре розвинену інфраструктуру. У найближчі два роки DHL Parcel буде розширювати свою мережу ще в 16 європейських країнах з добре розвиненими інтернет-ринками.

Згідно з нещодавньою доповіддю Європейської комісії, більш ніж 56% громадян замовляють, принаймні, один раз товари із зарубіжних інтернет-магазинів. Також очікується, що онлайн-торгівля в північних країнах і країнах Балтії варто 22,8 млрд. євро на сьогоднішній день, збільшиться на 6% до 2020 року.

Послуги в мережі DHL включають суботні постачання і системи оповіщення одержувачів. DHL Parcel представлена в 16 європейських країнах.