Deutsche Telekom змінює логістику харчової промисловості

238

Tweet

Deutsche Telekom змінює логістику харчової промисловості

Виставка CeBIT являє 3300 компаній, представників 70 країн. Виставка в німецькому Ганновері — місце зустрічі і привід продемонструвати новинки найбільших світових корпорацій і початківців стартапів. Їм надана сучасна виставкова майданчик. Базові теми — Інтернет речі (IoT), хмарні технології, великі дані (Big Data), мобільні і соціальні сервіси, безпека.

Безпеки та все, що пов’язане з нею, приділяють багато уваги. Особливо варто відзначити стенди Intel, Deutsche Telekom і Huawei. Дуже яскраві і сучасні матеріали представлені тут.

Дуже багато фірм працювали над інфраструктурними та соціальними проектами, які можуть дати поштовх за допомогою комп’ютеризації і автоматизації процесу. Інші компанії працювали над приватними проблемами з безпекою і брали за основу безіменні проекти.

Так, Deutsche Telekom пропонує впроваджувати телеком логістику харчової промисловості. Все дуже просто, у контейнерах перевозяться вантажі. Спеціальні датчики всередині «знають», що там відбувається всередині і якої якості процеси. Контейнери постійно рухаються, а диспетчер знає інформацію про вантаж. Це дозволяє встановлювати оптимальні транспортні маршрути доставки до складів. Далі можна легко вибудувати процес переробки або догляду за сільськогосподарськими процесами і виробництвом.