Де купити дизпаливо оптом

212

Tweet

Де купити дизпаливо оптом

Придбати на вигідних умовах якісне дизпаливо оптом в даний час досить важко. Або характеристика продукту не відповідає необхідним параметрам і властивостям, або ціна пристойна пальне занадто завищена. Одним з небагатьох сумлінних і перевірених часом постачальників нафтопродуктів є компанія «Дизель Маркет».

Характеристика продукту

Дизельне паливо (ДТ), його ще називають соляркою, є пальним для дизельних двигунів на автомобілях. По своїй суті це його головне призначення та сфера застосування. Але крім цього, ДТ застосовується для обробки шкір, в металургійному секторі, при виробництві СОЖ, як розчинник і для опалення котелень. Основними споживачами можна назвати вантажний і легковий транспорт наступних сфер промисловості – сільське господарство, залізничники, військові сили, техніка громадського призначення та комунальних служб.

Умови співпраці дизпалива

«Дизель Маркет» завжди йде на зустріч клієнтам і надає індивідуальні умови придбання продукції. Обсяги поставок можуть бути будь-які, у цьому основна перевага фірми – замовляти відмінну солярку з мінімальної вартості можуть не тільки автозаправні станції, нафтобази, заводи і підприємства, а й приватні контори і невеликі комерційні фірми для потреб свого бізнесу.

Купити дизпаливо оптом можна на сайті http://dizelmaslo.ru/ оформивши замовлення на офіційній сторінці. Постачальник має у своєму розпорядженні власний сайт в інтернеті, де докладно описані всі категорії продукції нафтопереробної промисловості. Всі види товарів завжди в наявності і готові до відвантаження. Замовити поставку можна швидко і просто, зателефонувавши за контактним номером і залишивши заявку диспетчеру, або заповнивши онлайн-форму заявки.

Доставка здійснюється абсолютно безпечно у відповідності з усіма затвердженими правилами та регламентами перевезення горючих і легкозаймистих рідин. Фірма цінує час клієнтів, тому транспортування проходить як можна більш оперативним чином.

Асортимент продукції

Крім дизеля в компанії можна придбати моторні масла провідних брендів, гас, бензин аі 92, аі 95 та аі 80 високої якості оптом.

Переваги компанії

Основні переваги підприємства «Дизель Маркет» у порівнянні з конкурентами на ринку реалізації нафтопродуктів полягають у наступному:

  • Високий рівень обслуговування – швидке оформлення замовлення, чітке дотримання термінів, надання персонального менеджера
  • Гнучка цінова політика – знижки і додаткові бонуси постійним замовникам і при покупці великих оптових партій
  • Доставка по Москві і Московській області відбувається швидко і безпечно
  • Відмінна якість пального підтверджується сертифікатами та паспортами якості

Дизпаливо оптом від компанії «Дизель Маркет» — це вигідне і оптимальний за своїми умовами пропозицію.